1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobry laptop.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jeriss, Październik 5, 2011.

1. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam , mam zamiar kupić laptopa , nie mam bardzo zawyżonych wymagań , byle by nie badziewiem firmy xx . Mam do przeznaczenia około 2500 złotych . Proszę o nie wypisywanie postów , abym uzbierał więcej i kupił coś lepszego , wiem że można i tak , ale ja nie potrzebuje rakiety tylko dobry , niezbyt drogi komputer przenośny . Najlepiej aby był on dostępny w sklepie takim jak media markt/rtv euro agd/saturn etc. Z góry dzięki za odpowiedzi i rady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcin881231

marcin881231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Notebookcheck.pl: Recenzja Acer Aspire 5742G
    Polecam tego acerka, gdyż sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony. Posiada 2 układy graficzne 1 zintegrowany(do normalnej pracy) i drugi geforce odpala gdy chcemy pograć:) Cena teraz koło 2000. Porównanie cena/jakość 10/10.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Za tą cenę a dokładnie za 2199 zł masz teraz promocję w MediaExpert na Toshibe z Intelem Core I5 i GeForcem 315M.Jedyną wadą tego zestawu jest dysk o pojemności 320 gb,ale poza tym masz 4 gb ram,matryce led hd,hdmi,Windows 7 i starter Microsoft Office 2010 tylko nie pisze czy ma WiFi a jak dołożysz trochę to masz za 2599 zł Samsunga z Intelem I5,GeForcem GT 540M,dyskiem 500 gb,4 gb ram,matryce led hd,hdmi,Windows 7,no i WiFi.W obu przypadkach nic nie pisze o jakiejś nagrywarce,ale można się dowiedzieć w sklepie.
    Ale niestety widzę,że w Krakowie nie ma sklepu MediaExpert no to lipa.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wierzysz ze takie laptopy nie beda miec nagrywarki albo wifi? :p

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

6. exbox146

exbox146 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Toshiba Satellite A500-1FQ - ARCHIWUM - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy
    Ja mam ten już od 2 lat dobrze mi służy jedynym minusem jest karta graficzna NVIDIA GeForce 310M 512mb już jest trochę za słaba,wcześniej też miałem toshibe, bez awaryjny sprzęt dobre parametry i design cena też

Wczytywanie...

Poleć forum