Inne Dobry telefon

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Szukam dobrego telefonu, głównie używam YT, przeglądarki, Instagram i Tapatalk. Przydałaby się funkcja dzwonienia ;) Może być używany, byle tanio (poniżej 300zł). Zastanawiam się na Xperią Play lub HTC Thunderbolt. Nie gram często w gry, ale chcę żeby trzymał Wi-Fi/3G, i trochę gier minimum 10h. Telefon musi mieć "w bibliotece" ParanoidAndroid (AOSPA)/AOKP/DirtyUnicorns i przydałaby się dioda LED (musi być fiolet).
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za tą kase szukaj chinola ;-)
 

dragon1493

Banned
Masz trochę za mało kasy na dobry telefon, który nie muli.

Wysłano z Motorola Moto G
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Sie zastanawiam nad sprzedażą, ile jesteś dać w stanie za LG L9? ParanoidAndroid 4.4, mozliwosc wgrania 5.0. Procesor 1,35 ghz 2 rdzenie, plynnie wszystko chodzi, gry typu takie jak GTA SA, NOVA 3, bez problemu chodzą.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Za 200 są Xperie Play, a za 400 nowa Xperia SP. Ja chinoli nie tykam :p
Wysłane z Galaxy Ace 2 AOSPA 4.4.4

EDIT: LG nie lubie - mają genialne TV ale telefony takie sobie
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W tej cenie to nie masz co wybrzydzać ;-).
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego takie sobie? Akurat te najnowsze są bdb wykonane. Ja swojego LG'ka mam już dwa lata, nic nie padło, bateria trzyma, ekran tak samo, jest swietnie ;]
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
miałem LG i nikomu go nie polecam. po pół roku telefon w serwisie, pod koniec gwarancji był już 3 razy - po okresie gwarancji padł w przeciągu 3-4 miesięcy.
szit jakich mało
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam Nokia Lumia 625 na Windowsie. Jedyny minus to że jest cięzki jak na smartfona.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nokia Lumia 635 wifi 3g/lte Windows na pokładzie 8.1 teraz w wersji denim bo była aktualizacja na olx widziałem za 350 zl nówka na gwarancji. Lte śmiga aż miło a do windozy idzie się przyzwyczaić.
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Mam galaxy s4 mini LTE cena troche wyższa niż Twój budżet jak cos to priv
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam Prade 3.0 od LG i nie narzekam ogólne to mają dobre jak LG G3 jak i kiepskie modele jak każdy producent.
Wracając do tematu, na dobry smartfon to stanowczo za mało a chinczykow nie polecam kupisz badziew i będziesz szukał pomocy.
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Mam xperie j nowa nawet bateria nie wkladana za 200...
 

Do góry Bottom