1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobry wieczór

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez mrowkarz24, Luty 7, 2013.

1. mrowkarz24

mrowkarz24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie witam się z wami jak rybka z wodą i odrazu informuje że nie posiadam tej konsoli . Na chwile obecną mam PS3 , Nitendo WII i pegazusa :congratulatory: . Moje zainteresowania to telefonia komórkowa zaś sytem to android . Byłem jednym z ADM . jednego z foum o Xperi X10I . interesuje się równiesz fotografią cyfrową . Jestem na poziomie początkującym i bawię się programem photoshop oraz gimpem . Zarejestrowałem sie u was by poczytać i dowiedzieć się na temat Konsoli Xbox360 czegos więcej , bo w planie mam zmienić PS3 lub zostawić i kupic w celu kolekcjonerskim :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sezowaty

Sezowaty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupuj Xboxa, gwarancja dobrej zabawy :D
    Siema :D

4. krolikmvp

krolikmvp Świeżak Świeżak

Polubienia: