Dobrze to robie ?? ;D

leksior

Użytkownik
Użytkownik
Poprostu chciałem sie spytać czy dobrze nagrywam, niewiem jak sie posługiwać abgx360 wiec robie tak:
-rozpakowuje paprty
-pat****e obraz na wave 3 (3rd wave patcher)
-sprawdzam region i crc xdvdmuller
-i nagrywam img burnem na verbatimach prędkościa 2,4
dobrze to robie ??
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Może najpierw sprawdź czy gra, którą nagrałeś działa. Jeśli tak to ten temat jest zbyteczny.
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
ja sie tylko pytam czy dobrze robie ;p nie czy gra działa
wsumie w mullerterze wyskakuja błedy crc
 

toba94

Użytkownik
Użytkownik
Ja robię identycznie jak ty a właściwie robiłem bo przestawiłem się na CloneCD (łatwiejszy w obsłudze) i miałem serwisowanego xboxa to mi od razu wgrali nowego extrema. Tylko nie wiem co z tymi błędami crc. Nie przypominam sobie, żeby mi coś takiego wyskakiwało. Przepuść obraz przez ABGX to jeżeli jest on uszkodzony to powinien go naprawić. Tu masz instrukcję obsługi http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 1.6 i pat****e na wave3, a mój kolega ma 1.5 i pat****e mu na wave2, czy ty aby nie powinieneś wave2 używać ?
 

Mr.Wichtig

Użytkownik
Użytkownik
Nic dziwnego że wyskakują ci błedy crc skoro sprawdzasz obraz po spatchowaniu. Obraz sprawdza się przed patchowaniem a nie po. A poza tym polecam abgx360 zamiast xdvdmullera.
 

toba94

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem 1.4 i pachowałem na wave 3
 

toba94

Użytkownik
Użytkownik
Cytat:
"Nic dziwnego że wyskakują ci błedy crc skoro sprawdzasz obraz po spatchowaniu. Obraz sprawdza się przed patchowaniem a nie po. A poza tym polecam abgx360 zamiast xdvdmullera. "

Co za różnica kiedy sprawdza? Ja używałem mulletera zeby zobaczyc czy wave jest kompatybilne z moim xboxem. Nie wiem gdzie/czy to się ustawia bo nie ja go instalowałem i ustawiałem ale jak mam przerobioną grę na wave 3 to w mulleterze pisze mi, iXtreme Compatible. Spatchowałem teraz red dead redemption na wave 3 zeby zobaczyc czy coś o crc mi wyskoczy i nic nie widzę. Chyba, że źle patrze. Ja mulletera używałem tylko do sprawdzania czy program mi dobrze grę spatchował. Nigdy nic więcej nie kombinowałem.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
patchowanie nie wpływa na crc
 

Do góry Bottom