Doczytywanie Tekstur Xbox 360 Premium 60 GB ??

smykk

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym kupić tego xboxa XBOX 360 PREMIUM 60GB HDMI 65NM iXTREME 1.5 SKLEP (532174744) - Aukcje internetowe Allegro Premium 60 GB, iXtreme 1,5, Liteon. Mam zamiar grać na kopiach. Czy mająć dysk i instalujać gry na niego musze sie martwić o doczytywanie tekstur w grach ?? gry nagrywałbym na sony lub verbatimy w imgburn z prędkością 2,4x. Nagrywarke mam LG, pytam po kumpel ma arcade i ma problemy z teksturami
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Największe problemy z teksturami są przy GTA IV. Instalując GTA w znacznym stopniu zmniejszasz doczytywanie tekstur. W innych grach nie powinno być takiego problemu, nawet bez instalacji ich na dysk twardy (oczywiście od czasu do czasu może doczytać coś, jednak nie jest to uciążliwe podczas rozgrywki).
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Ja też mam lite-ona ixtreme 1.5 i gry instaluje na dysku ale nie z obawy o tekstury bo problemow z nimi w GTA IV i w żadnej innej gierce jak narazie nie miałem ale po to żeby nie wykańczać napędu i konsola ciszej chodziła.
Instalowanie gier na dysku zmniejsza ryzyko rod-a poniewaz naped jak pracuje wytwarza ciepło.
Ale nawet jak odpaliłem GTA IV pierwszy raz z płytki nie miałem problemu z teksturami :D
 

Bertik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak, lecz jeżeli zainstalowałem gears of wars 2 na hdd to czemu płyta z gra się ciągle kreci w napędzie ? W pierwszej części tak nie było i ciągle tylko z hdd brało.
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne , ja normalnie wkladam do napedu odpala sie automatycznie z dysku i potem juz nic plyty nie slychac :confused:
 

Bertik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie. U mnie jest tak że zabotuje płyta standardowo i się wyłącza do czasu menu gry i wtedy zaczyna napęd pracować* (nie głośno ale
jednak).Spróbuje jeszcze raz zainstalować.


Pomocy



*-dzieje się to tylko z gears of war 2


@edit

Już nie czyta z płyty tylko z dysku. Wyciagłem i włożylem hdd spowrotem.
 

smykk

Użytkownik
Użytkownik
Ja też mam lite-ona ixtreme 1.5 i gry instaluje na dysku ale nie z obawy o tekstury bo problemow z nimi w GTA IV i w żadnej innej gierce jak narazie nie miałem ale po to żeby nie wykańczać napędu i konsola ciszej chodziła.
Instalowanie gier na dysku zmniejsza ryzyko rod-a poniewaz naped jak pracuje wytwarza ciepło.
Ale nawet jak odpaliłem GTA IV pierwszy raz z płytki nie miałem problemu z teksturami :D

a grasz na kopiach czy na oryginałach ??
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja ze swoim Hitach-Lg nigdy nie miałem problemów nawet gdy nie było NXE, a GTA 4 było nowiuśką grą:p. Dopiero zaczęło się doczytywanie tekstur dwa dni przed błędem e74;).
 

gelu87

Banned
Użytkownik
ja mam przerobionego liteona 1.5 i kazda gra mi smiga az milo nie zauwazylem doczytywania tekstur w zadnej grze nawet gta ;] widocznie to zalezy od konsoli itp :p
 
S

speed250

Guest
podobnie ja GOW 2 sprawa sie ma z Orange Box (episode one) pare razy zamieli
 

Do góry Bottom