1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodanie konta PayPal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hirashin, Październik 24, 2013.

1. hirashin

hirashin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wie ktoś jak dodać konto paypal do usługi xbox live? Loguje się na swoje paypalowe konto, ale cały czas pojawia się błąd, że nie mam potwierdzonego rachunku bankowego mimo iż mam potwierdzony. O co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dodałeś kartę kredytową?

4. hirashin

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Nie wiem czy samym kontem bankowym da sie zweryfikowac konto paypal. Ja mam zweryfikowane konto bo dodalem swoja karte debetowa a konta bankowego nie mam dodanego.

6. hirashin

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No status mam jako zweryfikowany, poza tym dodałem już pięniądze ze swojego konta bankowego. Trochę szkoda, bo nie mogę kupowac żadnych DLC i innych rzeczy.

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    O ile mnie pamięć nie myli do konta PayPal również musisz dodać kartę ;-) Jeśli takiej nie posiadasz polecam założyć jakąś internetowa kartę np w BZ WBK ;-) koszt to 1zl :-D Sam taka założyłem jakiś czas temu żeby dostać darmowego live'a

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum