1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatek do Destiny nie spełnił oczekiwań? Jak oceniacie House of Wolves?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 25, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od ubiegłego tygodnia gracze mogą sprawdzać drugie rozszerzenie do Destiny. Sympatycy świata Bungie od dawna wyczekiwali na House of Wolves, ale pierwsze opinie nie są zbyt optymistyczne.

Premiera House of Wolves nie odbiła się wielkim echem w Sieci. Twórcy zdecydowali się wrzucić drugie rozszerzenie do Destiny w ubiegłym tygodniu, a jak wiadomo największym zwycięzcą ostatnich dni był Wiedźmin.

Mimo to w Sieci można znaleźć kilka opinii na temat dodatku i w chociaż średnia ocen nie jest najgorsza (66%), to jednak nie jest to zapewne poziom oczekiwany przez Bungie. W tekstach można znaleźć sporo mieszanych opinii – redakcje doceniają nowe bronie, ciekawe zadania, ale... Całość starcza na bardzo mało czasu i kilku dziennikarzy uważa, że Bungie nie miało specjalnego pomysłu na to DLC.

Tak prezentują się aktualne oceny House of Wolves:

• MMORPG.com - 80
    • Hobby Consolas - 75
    • Game Revolution - 60
    • Destructoid - 50
    Warto jednak zauważyć, że również gracze (serwis Metacritic) niezbyt przychylania podchodzą do rozszerzenia – średnia na poziomie 4.6 i aż 18 negatywnych ocen (na 33) to nie jest wynik godny tak wielkiej pozycji...

A jak Wy oceniacie House of Wolves?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    "Dodatek do Destiny nie spełnił oczekiwań? Jak oceniacie House of Wolves?"

Szczerze? Całe Destiny nie spełniło moich oczekiwań.

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przy tym jak słabo Destiny jest rozbudowane, to te dodatki powinni sprzedawać za 1/5 ceny.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dodatek dużo lepszy od poprzedniego ale to jak bungie rozwiązało nowe aktywności to głupota. Każde prison of elders trzeba robić po kilka razy by zgarnąć nagrody. Nie wystarczy na najtrudniejszym jak w raidzie czy weekly heroic.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak uwielbiałem tą grę do tej pory i mieliśmy czas i chęci grać tak właśnie po tygodniu od DLC mam 2 postacie na ukończeniu... Nawet mimo iż nie poszedłem na najwyższy lvl PoE to i tak byłem w stanie wbić 33 lvl jeszcze gorsze jest Trials of Osiris z lagerami odwiecznym problemem tej gry w trybie PVP na dodatek znikające nagrody z ToO to już patologia na którą tylko stać Bungie. W skrócie mam co chciałem zdobyć z tego dodatku, myślę że jeszcze pogram z 2 tygodnie i koniec gry do platyny 2 trofeów brakuje, lecz ogólnie mam ponad 400h wygrane w tą grę uważam za super fun ale tym dodatkiem nie zatrzymają zbytnio graczy przy sobie słabo wyszło...

7. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Się zgadzam....i gram jedynie już chyba dla towarzystwa

Tap Tap

Wczytywanie...

Poleć forum