1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatek do gry Mafia II

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez choco, Październik 31, 2010.

1. choco

choco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Nigdzie nie znalazłem jak informacji jak nagrywa się dodatek do gry, który jak mi się wydaje nie jest samodzielną grą jak w przypadku dodatków do gta IV. Po ściągnięciu jego struktura folderów wygląda jak przy demo. Tylko, że po nagraniu folderu Content na płytę dvd, tak samo jak dodatku gra nie działa. Proszę o jakieś porady jak zagrać w dodatek ściągnięty z neta na kompie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno można tylko przy JTag'u wrzucić dodatki na konsolkę. Ale spróbuj samym pendrivem.

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Taki dodatek musisz wrzucić na dysk xboxowy (lub pendrive przystosowany pod xboxa). Nie są to samodzielne dodatki i niestety aby pograć trzeba posiadać Jtag'a (lub kupić dlcka na XBL).

5. choco

choco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem samym pedrivem, ale konsola nie wykrywa na nim żadnych gier, jest tylko kilka kilobajtów zajętych plikami systemowymi i nic więcej. Próbowałem wrzucić to luzem i razem z tymi folderami, ale nic nie działa. Demo innej skopiowane tak samo jak nagrywałem na płytę i też go nie widzi. Trzeba tworzyć jakoś inaczej foldery, czy nic z tego nie wyjdzie?

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nic nie wyjdzie. Musisz mieć jtaga żeby grać w ścągnięte z sieci DLC. Lub musisz kupić je sobie na XBL. Zapomnij o nagrywaniu i wrzucaniu przez pendriva

7. choco

choco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, tyle chciałem wiedzieć. Temat do zamknięcia, jtag'a nie mam zamiaru robić.

Wczytywanie...

Poleć forum