1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dodatek do Mafii 2 za punkty MS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fokstrot, Luty 3, 2011.

1. fokstrot

fokstrot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    prosilbym o wyjasnienie jednej kwesti. chce sobie kupic dodatek do Mafii 2. pytanie czy:
    1) poprzez zakup konta na allegro, ktore ma potrzebna liczbe juz punktow, bede mogl grac w dodatek ze swojego profilu bez zadnego problemu? probowalem juz kupic dodatek z konta usa /byly tam duzo lepsze promocje/ i dodatek niestety nie chcial wogole chodzic, mimo ze punkty z konta zezarlo. czy byla to wina nie przeniesienia konta na region Polski?
    2) lepiej wogole nie kombinowac i kupic kod ze zdrapki i doladowac swoje konto

2. Lotnik421 Xbox One

3. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mysle ze mozesz kupic na allegro sciagnac i ze swojego konta normalnie z tych dodatkow korzystac

4. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    wszystko zależy jaką masz wersje mafii 2 jeżeli PL to odpuść sobie i czekaj aż wydawca wyda płytę z dodatkami. Na polskim live są dodatki ale działają tylko na wersji językowej ENG. Co do wyboru sposobu zapłaty za te dodatki to jest to już indywidualna sprawa kupującego, mozna tanio i trzeba wydać te punkty w 24h a mozna drożej i mieć pewność że punkty nie przepadną i zawsze będą związane z naszym kontem

5. fokstrot

fokstrot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to juz dla mnie nie wazne czy w 24h trzeba wydac czy nie. Mafia w wersji CZ + polskie napisy. czyli rozumiem, ze do mojej wersji dodatku nie sciagne /mimo, ze w menu gry pokazuj mi, iz takowe sa dostepne/?

6. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    DLC działają tylko z wersją angielską i tylko do tej wersji są dostępne.

7. fokstrot

fokstrot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki za info. szkoda tylko, ze durnie nie wspominaja o tym na stronie xbox live PL.

8. stapio

stapio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim
    Mam problem z ww. dodatkami, otóż kupiłem na allegro konto z zakupionymi już dodatkami, przeniosłem licencje, pobrałem je na swoją konsolę i kiedy uruchamiam mafię będąc zalogowanym na swoje standardowe konto, pokazuje mi się błąd podczas wczytywania tych dodatków, natomiast kiedy włączam grę będąc zalogowanym na konto które kupiłem na allegro z zakupionymi dodatkami, to wszystko jest OK.

Jest jakiś sposób, żeby odpalić dodatki na moim regularnym koncie?

Proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum