1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki DLC.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Maj 4, 2009.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam. Szukałem podobnych tematów na forum, jednak nic nie znalazłem :).

Od dłuższego czasu się zastanawiam, jak wygląda sprawa z dodatkami DLC, które możemy ściągnąć z Marketplace. Mam kilka pytań dotyczących tych dodatków:

1. Czy dodatki te zapisują się na dysk?

2. Ile przeważnie zajmuje taki DLC ?

3. Jak wygląda instalacja takiego dodatku ?

4. Czy DLC możemy nagrać jakimś sposobem na płytę i później instalować z płyty ? (to samo z demami - można je nagrać na płytę?) po przeniesieniu np na PC.

A i jeszcze:

Zamierzam kupić dysk do konsoli. Aktualnie NXE mam zainstalowane na karcie pamięci. Czy jest możliwość przeniesienia nowego dashboarda na dysk? Czy po prostu najlepiej zainstalować go od początku?

Biorąc pod uwagę to, iż będę trochę ściągał z marketplace jaki dysk najlepiej wybrać? Czy 20GB jest wystarczalne? Czy najlepiej kupić 60GB ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak zapisują się na dysku.
    Jest to zależne od dodatku - możesz sprawdzić np tu >> Xbox LIVE Marketplace | Games
    Ściągasz i masz, nic nie instalujesz.
    DLC z XBL nie można przegrać na płytę, istnieje możliwość tylko ściągnięcia z XBL.

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    NXE możesz zainstalować od nowa. Przenieś sobie tylko profil.
    Polecam HD 60GB. Ja po kilku miechach mam już ponad 20 zapchane(dema,DLC,Pełne gry zainstalowane itp.)

5. six six six

six six six Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DT
    Ja mam pytanie.Ponieważ ściągnąłem dodatek do Guitar Hero 3.Jakaś tam paczka piosenek.No i problem w tym że włączam GH3 i nigdzie nie widze tych piosenek:/ Gdzie mam tego szykac??Pomóżcie!! :(

6. six six six

six six six Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DT
    Widze że nikt nie pomoże !!!!:p:p:p

7. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    nie wiem jak jest w trojce ale w piatce nalezy w opcjach zrobic import song czy cos takiego. poszukaj w opcjach czegos o dodawaniu piosenek. opcjach gry ofc

8. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie znam się na tym ogólnie o czym mowa w tym temacie ale hmm czemu DLC nie pójdzie z płyty ?? Czy jest jakiś sposób aby cieszyć się z dodtaku do gry kiedy heh.. ma się przeróbkę ??

9. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co najwyżej może pójść z kompa na dysk 360 ale to tego potrzebujesz przeróbki xbr (xbreboot), na allegro (lub forum) na pewno znajdziesz taką usługę.

Wczytywanie...

Poleć forum