1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do BF3. Gdzie kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CrampedSkyPL, Luty 3, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Mam mały problem, więc chciałbym se kupić dodatki do Battlefield3 na Xbox 360 np: Powrót do Karkand, bo grałem na tej mapie w Battlefield2. Moje pytanie to czy można kupić na oddzielnych płytach tak jak na PC, czy opłaca kupić sie tutaj z Cd-key'ów albo wyślą mi na e-mail passy do konta i se mam pobrać z ich konta ? =-=-=-=Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.=-=-=-=
    czy tylko da sie na Xbox Live za Microsoft Points bo to troche drogo wychodzi ...
    I czy nie oszukają mi z tym wysłaniem passów na email ??
    Dzieki za pomoc :)

Opłaca sie ? ;) =-=-=http://allegro.pl/battlefield-3-premium-na-xbox-360-automat-24-7-i2978413756.html=-=-=

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek Paterek

Wojtek Paterek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola, Poland
    Odp: Dodatki do BF3. Gdzie kupić?

Dodatki do BF3 wydawane są tylko na płytach dla wersji PC. Konsole otrzymały je w postaci cyfrowej dystrybucji. W obu przypadkach, możesz kupować dodatki pojedynczo (wychodzi drożej) lub kupić właśnie Premium i mieć wszystkie dodatki plus dostęp do różnego rodzaju "ficzerów". Sprzedawca nie oszuka Cię i wyślę passy. Inaczej mógłbyś poprowadzić postępowanie z pomocą allegro. Problem jest taki, że te konta są w większości przypadków nielegalne, co może (ale nie musi!) spowodować bana.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. AyaYuki93

AyaYuki93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Teraz są promocje z dodatków do Bf3 , i premium o 1000 msp mniej , więc lepiej kupić sobie premium. Dodatki masz od razu wszystkie + wiele dodatków do postaci/broni. Osobno też możesz kupić. I oczywiście tak jak mówił poprzednij na xbox są to tylko cyfrowa dystrybucja bez pudełkowych egzemplarzy.

1 osoba to lubi.
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    kup na XBL Battlefield Premium i będziesz miał wszystkie dodatki :) wychodzi to o wiele taniej niż kupowanie oddzielnie.

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    WTF?

Co do tematu - kup MS points na allegro i premium na XBL - wyjdzie cię to znacznie taniej niż kupowanie pojedynczych

7. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale to wychodzi 208zł a gra Battlefield3 + dodatki za 170

8. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    z tego co się orientuje była też wersja premium pudełkowa, masz płyte z podstawą + kody do pobrania wszystkich dodatków

9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    A z tego allegro za 27zł kupował ktoś to? bo zbytnio kesz nie ma. A za 27zł bym się skusił. Ryzyko bana jakieś jest?

10. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Dodatki do BF3. Gdzie kupić?

Za te konta banuja . Kupujesz na wlasne ryzyko

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.