1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do gier a różne konta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez w!lq, Kwiecień 18, 2011.

1. w!lq

w!lq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Jeśli temat był to proszę o nakierowanie gdzie i ten wpis out :) Szukałem co nie co, ale przy takiej ilości postów mogłem przeoczyć.
    Mam problem z dodatkami do bfbc2, chciałem "poszaleć" i coś nie poszło ;)

Schemat o co chodzi:
    konto nr 1 - zakupione bfbc2 + specact
    konto nr 2 - zakupiony assalut kit (takie szaleństwo)
    konto nr 3 - gold (na nim gram)

Problem ... nie działa assalut kit ... jest na konsoli (mogę skopiować/przenieść/usunąć) ale nie ma go w grze. Jeśli przełączę na konto na którym zakupiłem to nie mogę wejść w "bronie" bo nie ma golda. Dziwi mnie tylko, że specact działa. Dodam tylko, iż nie posiadam dodatku vietnam. Czytałem, że wszystko jest przypisane do konsoli, a tu lipa.

Pozdrawiam

PS. Dzięki za przeniesienie, ale czuję się jak "świeżak" w tym temacie ;) W.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie jesteś świeżakiem, temat przenoszę. Na przyszłość zakładaj w odpowiednim dziale...

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Raczej konto silver do profilu . Każdy profil odpala przypisaną doń grę . W bfbc2 rozumiesz że grasz z profilu nr3 po zabawie z 2 padami . Czy wchodząc w multi można wybrać profil z goldem i samo leci dalej . ( tak ma np cod:waw , można odpalić z konta z którego się kupiło grę ale wchodząc w multi woła o profil gold i nie wywala do menu tylko loguje na ten profil ) .

EDIT : Nie napisałeś czy masz licencję czy nie :p . A to wiele zmienia .

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wszystkie dodatki DLC do samej gry są przypisane do konsoli i działają na wszystkich kontach. Ubrania dla awatara są personalnie kupowane dla każdego z nich.
    Są też dodatki dodające przywileje jak np kody z akcji 10dolars (Kod na cerberus network w MEII czy kod VIP w BFbc2) . Zapewne na tej samej zasadzie działa specact z racji, że to też wydane przez EA to raczej napewno tak jest.

Może być też tak, że kupiłeś to na jednym koncie na innej konsoli a chcesz grać na swoim koncie nr3 z goldem na swojej konsoli. Każde DLC kupione automatycznie dołącza licencje konsoli gdzie zostało pobrane więc albo musisz ściągnąć na swojej konsoli to jeszcze raz albo przenieść licencje ( można robić to raz w roku jak z migracją)

6. w!lq

w!lq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Komar251 Grę kupiłem na koncie silver, ale nie robię żadnych trików z 2-ma padami. Po prostu uruchamiam na koncie 3 (gold) i gram.
    Prz3mo Wszystko kupuję na mojej konsoli. Możliwe, że konto 2 silver (zakupione z punktami) ma licencję na inną konsolę. Powiadasz więc, że przeniesienie licencji powinno zadziałać? Powiem, Ci że zastanawiałem się nad tym, tylko nie dawało mi spokoju to, że konto 1 też tak było kupione i działa.
    Przeniosę licencję i zobaczę co z tego wyjdzie.

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Nie nie przenoś bo w sumie nawet nie ma z czego.
    Jeżeli kupujesz coś w marketplace to licencja jest na konsole na ktorej kupiles i pobrales. Nie dotyczy to samego konta i pkt na nich zawartych a jedynie danego stuffu.
    Jeżeli kupowales na swojej tylko konsoli to nie ma sensu przenosić. Chyba jedynym wyjsciem jest kupno samego specactu na swoim gold koncie.
    Ewentualnie napisz do ms.

Wczytywanie...

Poleć forum