1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do gier?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kura, Grudzień 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kura

Kura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Witam Serdecznie

Chciałem się zapytać skąd można i czy w ogóle można pobrać dodatki do gier i wgrać na dysk? Chodzi mi na przykład o paczki samochodów do forzy 3 czy też darmowy dodatek do the Saboteur.

Szukam ale jak na razie znalazłem stronę jedynie z patchami do gier. ;)

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Dodatki ściągniesz tylko podłączając konsolę online i płacąc lub nie za pobranie dodatków ( nowych map ,aut , bohaterów ,strojów itp. ) innej możliwości typu nagranie na płytę czy pendriva nie ma .

4. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    Dodatki może wgrać prosto na dysk.Ja znalazłem taką stronę z dodatkami: XBOX360 ISO

5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    To nie są dodatki tylko update'y. Nikt jeszcze nie wynalazł Hack dla Dashboarda przez co nie działają ściągnięte DLC.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum