1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RajdeN, Maj 27, 2011.

1. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    Witam, mam pytanie dotyczace dodatkow do gier. Z tego co mi wiadomo bedac podlaczonym do XBL mozna poprostu taki dodatek sciagnac, lecz jak wyglada to dla uzytkownikow posiadajacych przerobke ( by uniknac postow typu 'tez mozesz sciagnac' informuje, ze nie chce podpinac konsoli do internetu ), sciagam z neta owy dodatek i co dalej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym zrobił to tak: poszukaj strony (nie pamiętam nazwy) gdzie zawiadamiają o "fali banów" poczekaj na okres czasu kiedy nie banują i po prostu ją ściągnij na pewno jest przy tym mniej roboty niż przerzuceniu dodatku z kompa na x-a.

4. RajdeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    znajomy mi powiedzial, ze mozna dodatek wrzucic na pendrive badz nagrac na jakakolwiek plytke i bedzie smigac, ale nie wiem czy ma racje ;]

5. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Tylko skąd teraz pobrać owe dodatki?

6. RajdeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zadne dlc nie beda dzialac wrzucone na pendrive'a i skopiowane na konsole, do tego trzeba miec jtag a watpie zebys go mial, jedynie beda dzialac dodatki wydane osobno na plytach dvd jak do Forzy czy ostatnio do Mafii, reszte trzeba pobierac za punkty z live'a, aha i nie wierz w zadne strony gdzie niby pisza kiedy beda bany, wiekszej bzdury ostatnio nie slyszalem

Wczytywanie...

Poleć forum