1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do GTA IV.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przem0999, Listopad 11, 2012.

1. przem0999

przem0999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym kupić 2 dodatki do Gta IV czyli "Episodes from Liberty City" Na XBOX'A 360.Moje pytanie jest takie , czy jeżeli kupię używany dodatek to czy będę mógł korzystać z wszystkich funkcji tak jakby miał "nówke"? czy może są jakieś ograniczenia bo np.Jakiś tam kod jest już przypisany do inneg konta itp.Jest to dla mnie ważne , gdyż używany dodatek jest ponad o połowę tańszy. Z góry dziękuję za pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    Myślę że nie stanowi to problemu ponieważ dodatek instaluje się na dysk. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić koledzy :)

4. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wszystkie funkcje będą działać ponieważ kody itp przypisują sie do konta a płyta z gra nie ma z tym nic wspólnego :)

5. lukasz53301

lukasz53301 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Myślę, że będzie dobrze.

6. Sfidt

Sfidt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    S-ki
    Zależy czy masz na myśli kupienie tego w wersji krążkowej na płytkach czy kupienie za MS pointsy. W pierwszym przypadku instalacja na dysk(jak np. Oblivion GOTY) i wszystko będzie śmigać, w drugim przypadku pobierasz, będąc zalogowany na konto, a grasz z każdego konta(np. kupujesz konto z 5000MS czy jakąkolwiek ilością na allegro, na tym koncie kupujesz dlc a potem grasz już na swoim).

Wczytywanie...

Poleć forum