1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do Homefront? To możliwe!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 2, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według Kaos Studios trwają prace nad dodatkami do ich najnowszej gry o „ruchu oporu”. Jednak na razie nie mogą ujawnić informacji na ten temat i zapowiadają, że będą warte swojej ceny.

Ciekawi mnie fakt co tak naprawdę zaplanowano dla Homefront. Z jednej strony możemy spodziewać się powtórki z rozrywki i dostaniemy same mapy. Z drugiej zaś każdego ucieszyłyby takie w stylu Bad Company.

Nawet nie wiemy, czy będą one traktowały o odbijaniu kolejnych terenów Stanów Zjednoczonych lub po prostu wystąpią w formie urozmaicenia trybu wieloosobowego. Więcej informacji ma być ujawnione wkrótce. A Wy jak myślicie?

Dodatki do Homefront? To możliwe!

2. Lotnik421 Xbox One

3. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    Oby dodatek byl dluzszy niz ta gra.

4. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wierzysz w cuda. Pewnie dadzą jakieś pierdoły które będzie się dało zaliczyć w 15 min.

5. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ta dali grę bogatą w bugi, a już ślinią się na kasę z dodatków, wolne żarty...

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zawsze mnie krew zalewa, jak zapowiadają płatne dodatki do gier...

7. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak oczekiwałem na Homefront a zawiodłem się po całej linii gra porażka ,a te dodatki nie warte 1zł .. nigdy nie zakupie ..

Wczytywanie...

Poleć forum