1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do obliviona .

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez terron696, Maj 2, 2009.

1. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Od pewnego czasu szukam dodatków do obliviona do wypalenia na dvd i odpalenia jak demo niby z dysku .Nie chcę płacić więcej za dodatek niż kosztowała mnie gra .Więc moje pytanie brzmi czy tak w ogóle można nie chcę linków dokładnych bo jak są to znajdę tylko nie wiem czy warto szukać bo jak narazie nic nie mam .
    Ciekawi mnie czy jakoś można pliki z dodatkami zgrać z dysku jak ktoś ma już ściągnięte.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Poszukaj Obliviona w wersji G.O.T.Y. (Game of the Year). Ja mam i normalnie oba dodatki sobie na dysk instalujesz :D

4. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Mi zależy na nights of nine i shivering isles acha zapomniałem wspomnieć ze moja konsola nie została przerobiona .Mam jeszcze starą z przeróbką .Ale nie wiem czy to pójdzie .Te dodatki są zaimplementowne w grę czy są osobno i osobno da się je wgarć na dysk.

5. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
  6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    No w GOTY masz oba te dodatki, na dysk się instalują i grasz :)

7. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Kurcze moja przerobiona konsola działa ale wyskoczył już błąd gpu 0102 jak ją odpalam w strumieniu powietrza z dwóch dużych wiatraków nic się nie dzieje ale nie chcę jej uszkodzić chyba poczekam ze zgrywaniem do naprawy .Ale dzięki wielkie za odpowiedź .
    A i jeszcze jedno myślicie że nie będzie problemu z przegrywanymi dodatkami to w sumie jak przekładanie karty z nawigacją z telefonu do telefonu.
    Sory za niemyślenie przecież te dodatki potrzebują normalnie oryginalnej płyty w napędzie. Nagranie na dysk nic nie da bez przerabiania .No cóż drogie to nie jest .
    Ha mam już wersję z dodatkami w sumie to można tą płytę odpalać u ilu się chce osób .Grę zaraz wystawię na allegro bo dwie mi nie potrzebne .I tak zamiast wydać 3200 punktów mam wszystko po kosztach wystawienia przedmiotu bo sprzedawca szczęśliwie z mojego miasta.

Wczytywanie...

Poleć forum