Dodatki do obliviona .

terron696

Użytkownik
Użytkownik
Od pewnego czasu szukam dodatków do obliviona do wypalenia na dvd i odpalenia jak demo niby z dysku .Nie chcę płacić więcej za dodatek niż kosztowała mnie gra .Więc moje pytanie brzmi czy tak w ogóle można nie chcę linków dokładnych bo jak są to znajdę tylko nie wiem czy warto szukać bo jak narazie nic nie mam .
Ciekawi mnie czy jakoś można pliki z dodatkami zgrać z dysku jak ktoś ma już ściągnięte.
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj Obliviona w wersji G.O.T.Y. (Game of the Year). Ja mam i normalnie oba dodatki sobie na dysk instalujesz :D
 

terron696

Użytkownik
Użytkownik
Mi zależy na nights of nine i shivering isles acha zapomniałem wspomnieć ze moja konsola nie została przerobiona .Mam jeszcze starą z przeróbką .Ale nie wiem czy to pójdzie .Te dodatki są zaimplementowne w grę czy są osobno i osobno da się je wgarć na dysk.
 

ventrue

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj Obliviona w wersji G.O.T.Y. (Game of the Year).
Już nie musi szukać ;)

http://x360iso.org/mediafire-gry/7409-oblivion-goty-edition.html
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
No w GOTY masz oba te dodatki, na dysk się instalują i grasz :)
 

terron696

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze moja przerobiona konsola działa ale wyskoczył już błąd gpu 0102 jak ją odpalam w strumieniu powietrza z dwóch dużych wiatraków nic się nie dzieje ale nie chcę jej uszkodzić chyba poczekam ze zgrywaniem do naprawy .Ale dzięki wielkie za odpowiedź .
A i jeszcze jedno myślicie że nie będzie problemu z przegrywanymi dodatkami to w sumie jak przekładanie karty z nawigacją z telefonu do telefonu.
Sory za niemyślenie przecież te dodatki potrzebują normalnie oryginalnej płyty w napędzie. Nagranie na dysk nic nie da bez przerabiania .No cóż drogie to nie jest .
Ha mam już wersję z dodatkami w sumie to można tą płytę odpalać u ilu się chce osób .Grę zaraz wystawię na allegro bo dwie mi nie potrzebne .I tak zamiast wydać 3200 punktów mam wszystko po kosztach wystawienia przedmiotu bo sprzedawca szczęśliwie z mojego miasta.
 

Do góry Bottom