1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki do xbox one

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FinalFlash94, Luty 4, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. FinalFlash94

FinalFlash94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! To mój pierwszy post na forum, jeśli był już gdzieś poruszany ten temat to z góry przepraszam za duplikowanie tematów.
    Otóż mam problem z dodatkami do xboxa. Kupiłem na zimowej wyprzedaży Ryse Son of Rome, pobrałem wszystkie dodatki na swoim koncie, na moim koncie wszystko działa, ale jak mój brat chce sobie pograć w jakiś dodatek do Ryse'a na swoim koncie, to najpierw musi zalogować się na mój profil, a dopiero potem na swój, żeby dodatki były widoczne. I tu chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakaś metoda przyspieszenia tego procesu, tzn żeby dodatki były widoczne na każdym profilu, bez wcześniejszego logowania się na profil, przez który były zakupione/pobrane dodatki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, na swoim profilu ustaw "Moja konsola domowa". Znajdziesz to w ustawieniach.

4. FinalFlash94

FinalFlash94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki za odpowiedź

5. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia: