1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki nie działaja po odłączeniu od Xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alucard321, Grudzień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Alucard321

Alucard321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzegom/Jelenia Góra
    Jakby to opisać...
    Kiedy miałem pierwszą konsolę, kupiłem na Xbox live kilka dodatków. Między innymi do Mass Effect. Pierwsza konsolka dostała RROD i pozostał mi po niej dysk twardy. Niedawno zakupiłem kolejną. Tym razem Arcade, aby zmniejszyć koszty, gdyż dysk twardy już posiadałem. Oczywiście na dysku znajdował się także mój profil. Jednym słowem na nim nie było nic ruszane. Po podłączeniu dysku do nowej konsolki wszystko było ok. Łączyło mnie z Xbox Live itd itp. Wszystko zaczęło się gdy zapragnąłem zagrać we wspomniany już wcześniej Mass Effect. Konsola akurat była odłączona od kabla sieciowego. Tuż po uruchomieniu gry pojawiła mi sie tabelka, że dodatek nie moze zostac załadowany, gdyż "nie ma do niego dostępu". Zdziwiony postanowiłem więc sprawdzić Fallout 3, gdzie powitała mnie tabelka o podobnej treści. Sprawdziłem więc, czy dodatki nadal znajdują się na dysku, gdyż np. po pijaku mogłem je dla hecy usunąć. Oczywiście nadal tam były. Kolejnego dnia zauważyłem, że nie ma z tym problemu, gdy jestem zalogowany do Xbox Live. Bycie zalogowanym, jest jednak dla mnie problemem, gdyż mieszkam w akademiku i internet który mam nieprzyjemność tutaj posiadać jest gorzej niż ślimaczy.
    Pytanie jest następujące. Czy da się z tym coś zrobić? Próbowałem odzyskiwania konta. Nic to nie dało. Ponowne pobieranie dodatków również.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A logujesz sie na ten sam profil co pobrałeś te dodatki? Bo jeśli nie to chyba już ich nie będziesz miał. Musi być ten sam profil co ściągałeś dodataki.

4. Alucard321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzegom/Jelenia Góra
    Tak. Loguję się dokładnie na ten sam profil.

5. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    Musisz wejsc na xbox.com i tam (poszukaj)jest cos takiego jak transfer wszystkiego co juz sciagnales pod nowa konsole.Poprostu on Ci podpisze wszystko co kupiles na live pod konsole ktora teraz uzywasz

6. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
  7. Alucard321

Polubienia:
    0