1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki z US , a konto na PL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AlexUnder, Styczeń 22, 2011.

1. AlexUnder

AlexUnder Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może mi ktos powiedzieć jak to jest z tymi dodatkami i grami arcade które kupic mozna za pomocą tych kont z allegro . Chodzi mi o to ze jak profil będzie na US , a ja mam konto na PL , to czy np. dodatki do resident evil 5 których nie ma na polskim live do kupienia , będa działac jak nalezy z moim kontem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Beda na twoim dysku. Czyli bez problemu powinny chodzic :).

4. lszk

lszk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będą chodzić bez problemu. Ja mam pl konto, a dodatki do ME2 i DA:O ściągałem z usa i nie ma problemu:)

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Jedynie problem może być z dodatkami niekompatybilnymi z polskimi wersjami gier, kupuj rozważnie. Było tak np. z Jimmy's Vendetta z Mafii II PL.

6. AlexUnder

AlexUnder Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodzi mi o dodatki do resident 5 w szczególności , oraz gry arcade jak zuma , shank i lara croft guardians of light . Można jakoś sprawdzić czy dana gra/dlc będzie kompatybilna ?

7. lszk

lszk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli te gry są po angielsku, to raczej problemu nie będzie. Bo to właśnie na linii językowej są te problemy. Dlatego właśnie ME2 i DA:O kupiłem po angielsku, bo do tego pierwszego nie chodzi ostatni dodatek na polskiej wersji, a do Dragon Age już kilka ostatnich dodatków, z tego co kojarzę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum