1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkki do gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz Parulski, Luty 8, 2013.

1. Łukasz Parulski

Łukasz Parulski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam zamiar kupić xboxa razem z grą just dance 4. Do tej gry chce kupić dodatek gangnam style. Jak to bd wyglądać? Ściągne ten dodatek i co, muszę z nim cos robić? Jak odpalić grę? Przez dodatek czy standardowo przez płytę? Prosze o wyjaśnienie, z góry dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Parulski

Łukasz Parulski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przepraszam, nie zauważyłem wcześniej.
    A więc tak, jeżeli dodatek kupisz poprzez Xbox Live to automatycznie go pobierze i zaaplikuje do gry (odpalasz ją tak jak normalnie)
    Jeżeli kupisz na allegro (jeżeli się w ogóle da) to dostaniesz kod, który aktywujesz poprzez konsolę i również dodatek zostanie pobrany, i zaaplikowany do gry automatycznie.

Pozdrawiam :)

5. Zula

Zula Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Od mojej mamusi
    Dodatek ściągniesz normalnie na dysk, i nic z nim nie musisz robić. Dodatek "uruchamiasz przez płytę", a jeśli dodatek jest płatny to pierw musisz za niego zabulić.
    Up, spóźniłem się;).

Wczytywanie...

Poleć forum