1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowe aplikacje po wylogowaniu się z konta Gold

Temat na forum 'Aplikacje' rozpoczęty przez tomix710, Wrzesień 15, 2013.

1. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam ;)

Posiadam Xbox360 Slim 250GB (Nie przerabiany)
    Mam konto Gold do Stycznia lecz mam dość dziwny problem.
    Kilka dni temu przez spory przypadek wylogowałem się z konta Gold a moim oczom pokazały się nowe zakładki w menu: tv&movie, Music i Apps (Zakładka była już na konsoli lecz programy które tam znalazłem pierwszy raz ujrzałem na oczy) Gdy klikam w jaki kolwiek program typu: BBC iPlayer czy Twitch każdy wymaga włączenia konta Gold a gdy to robię konsola włącza mój stary dash przed wylogowaniem się z konta na którym jest Gold.

Dodam że mieszkam w Anglii i Opcje Regionalne są ustawione na Wielką Brytanię.

Co mogę zrobić aby móc korzystać z aplikacji które pojawiają się po wylogowaniu z konta Gold?

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pewnie masz region konta na poslkę. Jeśli chcesz korzystać z tych aplikacji musisz migrować konto na anglię.

4. tomix710

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wyżej napisałem: "Dodam że mieszkam w Anglii i Opcje Regionalne są ustawione na Wielką Brytanię."
    Z tego co wiem Anglia leży w na terenie Wielkiej Brytanii.

5. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 osoba to lubi.
  6. tomix710

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli jeśli zrobię krok po kroku tak jak jest podane w tucie to będę mógł mieć te aplikacje na konsoli nie tracąc Golda?

Wiem że to może być głupie pytanie ale po prostu nie mam doświadczenia :)

7. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    może nawet przedłużyć tobie golda o miesiąc :D

8. tomix710

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lecz gdy po zalogowaniu się na konto Xbox Live klikam w "Zmień region konta Xbox" pokazuje się ikonka odnośnie "Pomóż nam chronić Twoje konto" i nie bardzo wiem co zrobić bo wyczytałem ja jakiejś stronie że będę odcięty od Xbox'a na 6 tygodni a za dwa przychodzi Pre-Order Fify 14 i nie wiem co zrobić w tej sytuacji.

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Gdzie Ty wyczytałeś że będziesz odcięty na 6tyg. ? :D Komunikat "Pomóż nam chronić..." nieraz mi wyskakuje sam z siebie i muszę podać hasło, maila, drugiego maila, a później jeszcze kod który mi podali na maila... :/ ..może to to :p

1 osoba to lubi.
  10. tomix710

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odnośnie 6 tygodni to posłużyłem się tą stroną: Microsoft akceptuje prośby o zmianę regionu konta na Xbox Live ÂŤ polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

A co do komunikatu to gdy przysłali mi kod na e-mail wpisałem go i wyskoczył taki komunikat:

"Ostatnio zaktualizowano informacje zabezpieczające
    Aktualizacje zostaną zastosowane po pewnym czasie. Stare informacje zabezpieczające zostaną usunięte 2013/15/10:
    -Adres Mojego Email-

Po usunięciu tych informacji będzie można zweryfikować konto za pomocą dostępnych informacji. Jeśli nie wykonano aktualizacji lub jeśli jeszcze masz dostęp do powyższych informacji, anuluj aktualizacje."

Niżej opcja wyloguj.

Co mam teraz poczynić?

11. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Wchodzisz na xbox.pl zaloguj sie wejdz w moje konto . Potem na samym dole poszukaj ustawienia konta czy jakoś tak . Powinna ci wyskoczyć inna strona tak jak przy zmianie hasła . Potem wchodzisz w zakladke zabezpieczenia . Poprosi cie o kod który dostanie na email lub tel wedle wyboru . Potem wyskoczy ci czy chcesz akceptować może spotki bezpieczeństwa czy cosik w tym stylu i juz szafa gra

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum