1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowe chłodzenie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ARCZi2005, Styczeń 15, 2013.

1. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    mam starą konsole z 2006 a więc podobno problem z RROD którego chciałbym uniknąć, chciałbym polepszyć jej chłodzenie. Na razie wyczytałem żebym zmienić pastę,uszczelnić kanał powietrza(ale czym go uszczelnić ??Izolacja chyba odpada nie bo tam dosyć ciepło będzie?? ) Założyć wiatraczek na radiator od procesora (ale czy on ma dmuchać na niego czy wyciągać z niego powietrze ??Jak go przymontować najlepiej??) Czy ktoś kto już bawił się w takie rzeczy może udzielić mi trochę rad??Jaką pastę najlepiej kupić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli jeszcze nie miała rroda to dwa wiatraki, jeden na CPU a drugi na GPU tak żeby schłodzić bardziej niż fabryczne

1 osoba to lubi.
  4. hoshi

hoshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam
    ja jestem po wymianie pasty i wentyli. pod ręką miałem arctic silver 5 i IC Diamond 7 Carat tyle, że tej 2giej nie dało się rozsmarować, być może za słabo ją podgrzałem lub po prostu już za długo leżała w szufladzie. dodatkowo kupiłem whisper legacy. co do samego oklejania taśmą to zrobiłem to tylko przy miejscu gdzie wentyle dotykają obudowy. jest dużo chłodniej. gdybyś miał pytania np. jak zdjąć radiatory czy coś innego to wal śmiało.

1 osoba to lubi.
  5. ARCZi2005

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No niedługo zacznę wymieniać pastę wiec jak coś to będe pytał :).Mam już na oku takie chłodzenie doczepiane z tyły xa.A jakiej taśmy użyłeś ??Do tego dodam jeszcze wiatraczki na radiator ale jak je zamocować ??

6. hoshi

hoshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    co do dodatkowych wentyli z tyłu to chyba bym tego nie polecał, czytałem gdzieś negatywne opinie na ten temat. ponoć lepiej to się sprawuje w ps3 niż w xboxie. dodatkowe wentyle w środku możesz zamocować opaskami zaciskowymi, gdzie i co lutować znajdziesz na necie. taśma zwykła izolacyjna w kolorze jakim chcesz ;) szczerze polecam zakup whisper legacy i AS5 - to w zupełności wystarczy.

1 osoba to lubi.
  7. ARCZi2005

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i te wentylatorki whisper legacy są bardzie wydajniejsze czy jak ??

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie bierz żadnych doczepianych wiatraków z tyłu, one bardziej szkodzą niż pomagają. Ze względu na fakt iż temat był wałkowany nie raz, przenoszę go do kosza....

Wczytywanie...

Poleć forum