1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowe radiatory do X360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Dante41k, Październik 5, 2011.

1. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Witam. Zastanawiam się nad dodatkowym zabezpieczeniem konsoli przed przegrzaniem. Przejrzałem kilka artykułów na polskich oraz zagranicznych stronach i chciałem zasięgnąć opinii. Czy montaż takich radiatorów jak na załączonym obrazku (http://img.auctiva.com/imgdata/6/8/0/4/1/4/webimg/496981056_tp.jpg) ma większy sens? Jeśli tak to czy zastosować je tylko na modułach tu pokazanych czy umieścić je jeszcze na innych? Jeśli tak to na których, prosiłbym o jakieś zdjęcie albo rozrysowanie elementów na które nałożyć dodatkowe radiatory. Mam X360 w wersji Elite z płytą Jasper, jednak miałem pecha i otrzymałem konsolę z chłodzeniem bez heatpipe. Czy jest sens wymieniać główne radiatory czy lepiej zostawić te umieszczone fabrycznie? Konsola stoi w dobrze wentylowanym miejscu, jest postawiona na czterech styropianowych kołkach separujących ją od blatu więc jest przewiew także od dołu konsoli. Ponad to czyszczę ją dość regularnie z kurzu (co 6-9 miesięcy) zdejmując obudowę i czyszcząc wnętrze konsoli sprzężonym powietrzem. Jakieś porady co do dodatkowych radiatorów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Najnowsze jaspery nie maja heatpipe, bo nie potrzebowaly go juz. Co do korkow pod konsola ., udawadnialem juz kiedys ze nie zmniejszaja one temp nawet o 1 stopien. Wiec poza smiechem kolegow nic wiecej one nie daja, elementy ktore zazaczone byly na mobo to ram mozesz dac na nie radiatorki jesli masz taka potrzebe.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum