1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy cooler :)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbertino, Czerwiec 14, 2009.

1. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Chce dodać dodatkowy cooler do mojego białego grzejnika :) Jest tam złącze 4pin (p4) i chce przejsciuwke albo roździelacz z P4 -> P4/Pin 3 Chyba wiecie jak to ma wyglądac :) prosze o szybką informacje :) gdzie takie cos dostane. Nielubie sie bawic w lutowanie, odrazu ostrzegam :D. Za kazdą pomocną wypowiedz, daje "Dziękuję" Chce dodac cooler bo mam starą konsole :/ (2006r) i jak np. gram w fife na 1080p to czasem widze czrno/białe paski. (Tak samo mam na innych roździałkach) Wygląda to jak artefakty na koputerze(Artefakty - takie szlaczki jak sie przegrzeje karta grafiki w blaszaku)

Jeszcze chce dodac : http://allegro.pl/item652374234_aurora_podswietlenie_diody_x360_green.html
    taka przejsciówka jak jest tutaj najlepiej :) to by było boskie. A niemoge owej znaleść :|

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Wyczyść z kurzu, zmień paste na cpu i gpu i się polepszy.

4. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Niezmieniłem pasty bo niemam ;D i do sklepu mam za daleko ;] z jakies 1,5 Km. Zrobiłem takie coś: [​IMG] i chce to przyczepic do: [​IMG] Wiatrak przylutowałem do ładowarki od telefonu. Wyjsciowe napięcie to 5,7V/800mA wiec jak na ładowarke wystarczy. Wiatrak dmucha mocno :) co o tym sądzicie. za jakies 2-3 tydzodnie kupie wiatraki od Robsona i swiecący na ten radiator :) Paste zmienie na jakąś AC Silver :) Oceńcie to.

Zapomniałem dodac :) żadnego kuzu czy kurzu nie było :) bo wkońcu nie mialo co kolwiek jak wejsc jak wiatraki wydmuchiwaly wszystko :)

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    5,7V to za mało jak na ten wiatrak który chodzi na 12V. zasilanie pobierz z oryginalnych wiatraków, ja tak mam i jest git. A jak u Ciebie pojawiają się kreski na ekranie to znak, że gpu pada albo układ ANA, a nie CPU, na który chcesz dowalić wiatrak. Ja bym prędzej skierował jego strumień na oba radiatory, zrobił otwory w obudowie, poprawił tunel powietrza, wymienił pasty pod radiatorami (jak kupisz) i wytnij kratke metalową za oryginalnymi wiatrakami, będzie mniej hałasować. :)

6. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Wiec :) nic nie dodałem do konsoli :) zadnego wiatraka nic :) popytam sie znajmowych (mechaników samochodowych) czym to wyciąc te otwory z tyłu by to wyglądało estetycznie. Albo poprostu poprosze by to wycieli i ładnie rogi zrobili :) Ale i tak niewiem jaki wiatrak wsadzic do konsoli :) i jak go przymocowac. Fajnie by było gdyby były obudowy do xboxów jak od komputera :) to bym poprostu pozamieniał chłodzenie na te od PCtów :))

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    oj chlopie kombinujesz kombinujesz...a nic ci to nie da itak jak ma pasc to padnie nawet jak chlodzenie poprawisz,pasta ci sie 'skruszy' i po wszystkim,nic ci nie da wiatrak...

8. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. wrobelek166

wrobelek166 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    mam konsole z 2008 roku i chyba jak juz nie zapomnialem to falcon. przegrzewala mi sie wiec postanowilem cos z tym zrobic kupilem wiatraki whisper max zmienilem paste i wyczscilem z kurzu teraz sei nei przegrzewa a wiatraki polecam sa naprawde dobre

10. Kazner

Kazner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja zastosowałem takie chłodzenie ( cooling mod ) u siebie, podaję link do mojego filmiku na Youtube: YouTube - Xbox 360 (xenon 90 / 90nm) silent cooling mod by Kazner . Uszczelniłem tunel, zamontowałem dodatkowy wentylator, kości na RAM nałożyłem. Wszystko wyszło bardzo tanio (około 2zl - 2,5zł :p ). Na pewno zmniejszyło to prawdopodobieństwo powstania RROD, konsola jest o wiele chłodniejsza. Polecam ;) .

Wczytywanie...

Poleć forum