1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy dysk do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zolw0ed, Wrzesień 30, 2014.

1. zolw0ed

zolw0ed Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.

Posiadam Xboxa 360 slim RGH oraz zewnętrzny dysk WD. Udało mi się zdobyć dysk WD SATA 2,5, kieszeń niedługo mi przyjdzie.

Moje pytanie jest takie: czy wystarczy go sformatować na komputerze na FAT32 i włożyć gotowego do działania, czy trzeba jeszcze formatować go z konsoli ?
    Dysk zamierzam włożyć do konsoli.

Przy okazji czym różni się dysk sformatowany przez komputer na FAT32, a dysk sformatowany z konsoli ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wystarczy sformatować do FAT32. Nie ma znaczenia czy go wsadzasz do konsoli, czy używasz przez USB (oprócz prędkości przesyłania danych oczywiście).
    Na dysku sformatowanym z konsoli nie zapiszesz plików pod Windowsem, będą widoczne tylko pod xboxem.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Rób z niego dysk wewnętrzny czyli sformatuj go na konsoli. Bardzo wiele dzięki temu zyskasz.

Wczytywanie...

Poleć forum