1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy dysk zewnętrzny do RGH, iso2god - nazwa gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elvisek78, Styczeń 6, 2013.

1. elvisek78

elvisek78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pytanie odnośnie RGH. Mam IKSA FAT ELITE 120GB i przygotowuję sobie dodatkowy dysk zewnętrzny 2,5cala 1TB z grami, sformatowałem go do fat32,
    wrzucam tam gry przerobione iso2god.... ale czekam na możliwość przeróbki RGH mojej konsoli bo mam póki co za wysoki dashboard... Moja Elite ma datę produkcji 2009.08.25 (12,1A) i dashboard 15574.

W związku z tym mam kilka pytań...
    1. coś z tym dyskiem powinienem jeszcze zrobić, żeby X go widział?
    2. można zmienić nazwy katalogów po przerobieniu do GOD - te śmieszne 4E32F78 itd..?
    czy od razu zmienić je w iso2god w pozycji MediaID czy titleID?

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam
    Elvis78

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Dodatkowy dysk zewnętrzny do RGH, iso2god - nazwa gry

mozesz ten folder z cyferkami wrzucic do folderu o nazwie gry a potem na dysk. ustawiasz scan deph na 4-5 i bedzie ok.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

4. elvisek78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za mega szybką odpowiedź. Ale co to znaczy scan deph 4-5?

5. kordyll

kordyll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz chyba najpierw do konsoli podłączyć aby konsola zrobiła swój system plików na nim

6. elvisek78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie tez nie jestem pewien... jedni piszą że jeżeli to nie jest podstawowy dysk to nie trzeba formatować w iksie tylko nie będzie można wgrywać jakichś DLC.
    Mój Iks ma wbudowane 120gb a ten 1TB ma być tylko na gierki. Sformatowałem go na Fat32 i nie wiem czy to wystarczy.

7. elvisek78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I skoro to ma być dodatkowy dysk to czy wystarczy że wrzucę katalogi z grami bezpośrednio na dysk czy muszę stworzyć katalog content/00000000 itd.

Wczytywanie...

Poleć forum