1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Meis, Listopad 5, 2015.

1. Meis

Meis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam,

posiadam dość poważny problem do rozwiązania, a nawet dwa problemy tyczące się tego samego, natomiast 2 konsol:

1. Pojawił się problem na konsoli xbox 360 z miejscem na dysku twardym. Posiadam konsole z dyskiem 250 gb i niestety ale miejsce wolne zostało wyeksploatowane. Czy jest możliwość podłączenia drugiego dysku twardego np. pod port USB i po wykonaniu wszystkich potrzebnych formatów używać go jako drugiego dysku (praca konsoli z dwoma dyskami ?). Gdzieś słyszałem, że konsola po podłączeniu jakiegokolwiek dysku pod USB widzi max 16 lub 32 gb. Też słyszałem o kablach do podłączenia dysku, aby zgrać np. save-y, ale to też mnie ratuje, ponieważ na używanym dotychczas dysku oprócz save-ów posiadam masę pościąganych/zainstalowanych gier (np. z games with gold), których nie skopiuje a ślęczenie i robienie spisów z jakiego konta kupiłem jaką grę i ściąganie na nowo zajmie masę nocy J Czy jest jakaś możliwość dołożenia kolejnego urządzenia?
    2. Drugi problem dotyczy prawdę mówiąc tego samego, a mianowicie posiadam konsolę xbox One z dyskiem twardym 500 gb. I ten sam problem – skończyło się wolne miejsce do zapisu. Czy xbox one ma jakieś dobre rozwiązanie tego problemu ? Podłączenie dysku np. 1tb pod USB przejdzie ?? ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możesz do jednej i drugiej podłączyć dysk przenośny. Na x360 już nie ma tych ograniczeń możesz podłączyć dysk do 2t.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak podpinasz dysk i masz całe jego miejsce do wykorzystania, limitów już nie ma od bardzo dawna.

5. Meis

Meis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Dzięki BARDZO !! :)

Wczytywanie...

Poleć forum