1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy wentylator

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Fuks, Sierpień 2, 2013.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Znalazłem oto taki wentylatorek w domu i pomyślałem żeby go zamontować w konsoli tylko za bardzo nie wiem jak do tego sie mam zabrać i w jakim miejscu go najlepiej umieścić kabelek jest na 3 pin. Może ktoś doradzi mniej więcej jak go założyć :) zapomniałem dodac, że wymiary to 92x92mm

DC 12v 0.16A

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    lepiej postaw go sobie na biurku jako chlodzenie dla ciebie w te upaly bo xboxowi on nic nie pomoze

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Chciałem zamontować go by w te upalne dni troszkę chłodził, ale znalazłem coś większego i mocniejszego:D

Wczytywanie...

Poleć forum