1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatkowy wiatrak

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sqniarz, Sierpień 31, 2010.

1. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W jaki sposób zainstalować dodatkowy wiatrak 60x60 w środku konsoli mam model Zephyr HDMI konkretnie nie wiem gdzie podpiąć zasilanie bazuje na tym poradniku ale nie ma w nim właśnie tej informacji

Wszystko o XBOX-360 TUNING ,NAPRAWA ITD. - Tani XCM HIGH SPEED COOLER

2. Lotnik421 Xbox One

3. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w które miejsce najlepiej wstawić ten wiatrak bo to miejsce pokazane w poradniku odpada ponieważ przeszkadza to przedłużenie od radiatora gpu

5. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wg mnie to...wiatrak posadzić właśnie na tym przedłużeniu (head-pipe) tak by powietrze z zewnątrz wpływało przez to przedłużenie do konsoli (od razu będzie chłodziło to przedłużenie obniżając minimalnie temperaturę RADIATORA gpu[a co za tym zapewne idzie- temperaturę gpu]). Ja tak zrobiłem i spisuje się fajnie:)

6. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Minimalnie ? Ja mam różnicę niespełna 20stopni na GPU z wentylatorem na heatpipe i bez .

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum