1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodawanie aktualizacji gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remi_2, Lipiec 19, 2014.

1. remi_2

remi_2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich jestem tu nowy i mam pytanie czy jak pobiorę aktualizację gry menagerem pobierania konsoli to muszę ją dograć do danej gry czy gra automatycznie się aktualizuje jeśli muszę ją dodać to gdzie jej szukać po pobraniu i w jaki sposób ją połączyć z grą bardzo proszę o pomoc dodam że mam rgh

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepiej rób to w FSD. Konsola połączy się z siecią i sama sobie wszystko poukłada na dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum