1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodawanie DLC do Black Ops 2 i media ID gry (RGH)

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez Grubas, Listopad 17, 2015.

1. Grubas

Grubas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemka. Chciałem sobie dodać dlc do black ops'a 2 żeby mieć mapy zombie. Sprawa wygląda tak że za bardzo nie wiem jak.
    Mam już przerobione iso do xex i jak wrzuce gierke na dysk to z tego co czytałem dlc musze wrzucić do:
    /Content/0000000000000000/*Game Folder*/TUTAJ
    problem w tym że właśnie nie wiem który to ten game folder :D
    Kiedyś jak przerabiałem gry do xex to wyrzucało mi content z tym folderem i wszystło pięknie ładnie. Ale w przypadku tego coda chyba tak nie jest. Wiec jak sprawdzić jaki cod bo 2 ma media ID gry? Jak wszystkie gry mają taki sam to proszę o podanie ;)
    Mam angielską wersję.
    Będę wdzięczny za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum