1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodawanie DLC ( dodatków ) RGH - pomoc ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VenomX, Lipiec 24, 2013.

1. VenomX

VenomX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

W dniu dzisiejszym spędziłem cały dzień na szukaniu poradników, instrukcji, jak prawidłowo, najszybciej, najłatwiej załadować dodatki do gier na RGH i prawdę mówiąc nie wiem nic na ten temat..Bez urazy Panowie, jednakże w czym rzecz ? Pobieram DLC np do FAR CRY 3 : Far Cry 3 - Deluxe Bundle DLC jak i inne dodatki, jednakże pytanie ? Dlaczego te dodatki, pliki zajmują od 56kb do kilku mb ? Przecież to niemożliwe aby dodatki tyle zajmowały..Chciałem coś załaddować działając według poradnika wrzucając plik do : HDD1:/Content/0000000000000000/434307D4/00000002 przy czym w następnej kolejności pobrałem plik TU, jednakże nawet tego nie sprawdzałem bo to niemożliwe aby dodatek się załadował skoro zajmuje tyle ile zajmuje :)
    Pytanie : ? Czy trzeba być ON-LINE i wtedy pobierają się odpowiedniki pliki DLC ? czy co trzeba dokładnie zrobić ? Podpowiem, iż nie mam połączenia z siecią...Bardzo proszę o podpowiedź gdyż głowie się z tym bardzo długi czas a w sieci nie znalazłem odpowiedzi..

EDIT :

Z tego co dostrzegłem jest masa sposobów na dodawanie DLC, przez programy lub manualnie - jak najlepiej, najprościej to czynić ?

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum