1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dodawanie gier po ftp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adam_wad, Lipiec 31, 2012.

1. adam_wad

adam_wad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie proste pytanie a może nie

Dostałem gierkę iso mam RGH programem Extract Xiso zrobiłem paczkę po czym total commanderem wrzuciłem do GRY z nowym katalogiem oczywiście gra działa ale chciałbym ją widzieć (oprócz menadżera plików) Moich Grach (w FSD) co muszę zrobić

No i jeszcze jedno pytanko: wyłączyłbym okładki automatyczne i najlepiej sam bym pliki do nich wrzucił po ftp powie mi ktoś jak to zrobić

Nie potrzebuje nie wiadomo jakich tutoriali jeżeli to tylko coś dodać gdzieś lub zmienić ścieżke dodać w jakimś pliku to proszę o taką odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz w fsd ustawić ścieżkę do katalogu z grami.

4. adam_wad

adam_wad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ustawioną i widzę 5 gier nie widzę tej dodanej po ftp (skopiowane pliki z PC)

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A SCAN'owanie po dodaniu gry zapuściłeś?

6. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    do tego samego katalogu zrzucasz pliki po ftp co przez FSD ? Może zrzuciłeś do innego folderu :)
    albo za 'głęboko' jest - standardowo FSD skanuje bodajże 2 foldery 'wgłąb)

7. adam_wad

adam_wad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oki wyłączyłem automatyczne skanowanie już wiem o co chodzi z okładkami też znalazłem bardzo dziękuję

Wczytywanie...

Poleć forum