1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dogrywanie profilu z pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rastafarithc, Lipiec 6, 2012.

1. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witamm mam pewien problem. Staram się dograć profil z pendrive do xboxa. Ściągnąłem profil na komputer. Podłączyłem pendrive pod xboxa i dodałem go jako dodatkowy dysk. Wybrałem opcje żeby dostosować go do konsoli. Podłączyłem po tej operacji pendrive pod komputer zgralem profil na pendrive ale po ponownym podpięciu do xboxa w ogóle nie czyta profilu. Xbox nie widzi go na pendrive. Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie robię błąd ? albo podać instrukcje jak prawidłowo wgrać nowy profil z komputera do konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateusz Pazura

Mateusz Pazura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POznań* miasto doznań
    Najprawdopodobniej sformatowałeś pendrive ... xbox zajmuje całe miejsce na nim niezależnie czy masz wrzucony jeden save czy zainstalowaną grę , a opcją dostosuj możesz sobie wydzielić "partycję" np. 2gb na pamięć dla X'a i 2gb na pamięć do kompa. A zgrać na konsolę zdjęcia lub innej rzeczy się bodaj nie da bo xbox tworzy plik .data i obojętnie co tam masz jak już napisałem wyżej zajmuje on max miejsca ile się da na danym pendrivie (max czyta 16gb obojętnie , nawet jak masz 128 gb). A tego co jest poza tym plikiem się nie da wgrać na konsolę.

A nie możesz ściągnąć profilu na konsolę przez neta np. u kogoś znajomego ? Jak jesteś w usłudze live to wchodzisz na inną konsolę albo swoją i wchodzisz w profile i masz opcję pobierz profil i ściągnie Ci się wszystko , aczkolwiek nie wiem czy savy (one bodaj nie).

Wczytywanie...

Poleć forum