1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dojenie kasy na maxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maniak123, Wrzesień 17, 2012.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Chcialbym poruszyc temat o dlc i platnych relacjach sportowych w telewizjach cyfrowych.W poprzednich generacjach gry byly w miare dopieszczone,nie bylo zadnych patchy i *******ek czyli dlc.Developerzy maja niezly kąsek.Ostatnio weszla moda na ppv,placimy np:30zl i ogladamy walke Pudziana.Kur.. co sie dzieje na tym swiecie?czy niedlugo bedziemy placic za cos czego nie jestem w tej chwili sobie nawet wymyslic.Moj kolega ma tv N i placi ponad 100zl abonamentu i jeszcze każa placic za walke Pudziana ktora zreszta obejrzalem na youtubie wczoraj z rana i bylem zazenowany tym ze walka trwala okolo 3min,czy to jest warte 30zl?oczywiscie w tej cenie ogladamy cała gale,ale reszta walk mnie nie interesuje.Jezeli ludzie bedą placic za ta usluge to niedlugo wszystkie stacje beda tak robic,bedziemy placic za mecz pilki noznej,zuzel,boks,film itd itp.To samo sie tyczy gier,ktos wyda gre z bugiem to potem wyda patch.A jezeli jezeli ktos nie ma dostepu do sieci?i wydal na gre 200zl?bedzie gral w gre ktora jest niedopracowana.Moze pisze troche chaotycznie ale jestem wkurzony tym co sie dzieje w naszym kraju.Co o tym sądzicie?pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SpilnerPL

SpilnerPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tym PpV to już przesadzają, niedługo za Lige Mistrzów trzeba będzie bulić, PORAŻKA

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

4. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie jestem moze jakims wielkim fanem sportowym,ale ostatnio obejrzalem prawie wszystkie mecze na euro i jezeli bym musial placic za to dodatkowa kase to bym sie wkurzyl.Ale czuje ze takie oplaty wejda w zycie szybciej niz myslicie

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wy się denerwujecie na ligę mistrzów/gale sportowe?
    wyobraźcie sobie co będzie jak POLSAT wprowadzi takie coś, dajmy na to w poniedziałki jak jest seans (super kino ?!)
    nie dość, że trzeba zapłacić normalny abonament za TV, zapłacić pPv to jeszcze te reklamy..... ;/

Temat-rzeka.
    ja rozumiem że można się wkurzać ale na dobrą sprawę dopóki o tym nie myślę to mi wisi - a po przeczytaniu tego posta normalnie się wkurzyłem ;/
    ja tam nie płacę i ze mnie monety nie ściągną ale dobrze napisałeś - taka opcja wejdzie w życie szybciej niż możnaby się tego spodziewać.

zrozumiem jakby te całe PPV tp była to jakaś dodatkowa opcja która daje Ci coś w zamian, załóżmy nawet na polsacie wyeliminowanie reklam albo skrócenie czasu ich emisji, nie wiem, cokolwiek.
    ale PPV wymusza na nas konieczność zapłacenia żeby cokolwiek obejrzeć !- i to jest najbardziej wkurzające

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    i tak większość idzie do baru ,pubu a tam jest za darmo :p tylko płacisz za napoje

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    fakt ale w chwili gdy PPv stanie się 'standardem' to już nie będzie się chciało wyłazić do baru
    Bardziej będzie się opłacało otworzyć swój własny :p

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To całe PPV to totalna kompromitacja i hańba. Jeśli to się przyjmie to trzeba będzie bojkotować idiotyczny Polsat (chyba że innym stacjom się spodoba pomysł). Gdyby tak dawali w Cyfrowym Polsacie osobne kanały dla Ligi Mistrzów, każdy mecz osobno danego dnia jak na N-ce to jeszcze można by było zapłacić te 20 zł + bez reklam ale to jest hańba.

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wytłumaczcie mi jak chcecie dostać relację na żywo bez reklam ? Z filmami puszczanymi też się zastanawiam. Przecież mają jakiś czas emitowania i muszą się w nim zmieścić. Dla posiadaczy PPV nie będą robić kolejnej ramówki bez reklam :). PPV nie wejdzie w życie jako standard - ewentualnie imprezy mniejszej rangi.

10. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Bojkot na taka skale żeby zrezygnowali jest nie możliwy bo zawsze się znajda ci co wykopią teraz pewnie za każda gale ksw będą chcieli kasiorę pozostaje oglądać na necie albo pójść do baru.

Rowerser - widać bez mojej obecności, ludzie zapomnieli o przecinkach w zdaniach, upomnienie pisemne, bez warna. Zmieniamy złe nawyki.

Wczytywanie...

Poleć forum