1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dołączanie Do usługi Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strenghold, Styczeń 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, ostatnio w końcu sprawiłem sobie kartę pamięci do mojego X360, i wszystko gra lecz mam jeden problem i za razem pytanie, mianowicie chciałbym skonfigurować mój avatar lecz mam przeróbkę konsoli i mam takie pytanie czy pomimo przeróbki mógłbym dołączyć do usługi Live tylko dołączyć nie chodzi mi o grę na multi czy coś, po prostu
    to czarne pole na avatarze brzydko wygląda :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. KabanosikPL

KabanosikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To "czarne pole" oznacza że masz dasha bez avatarów.A jak dołączysz do live z przeróbką konsoli to ms rozpozna że masz przeróbkę i
    dostaniesz bana.Więc możesz ściągnąć dasha z avatarami ale nie wiem czy będzie to działać na przerobionej konsoli.

4. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Czemu ??
    Zależy jaką ma przeróbkę ja mam zwykłego LT i podłączam żeby się konsolka aktualizowała . A jak sobie aktualizuje przeróbkę do najnowszej do gram po necie dobre 4 miechy i przestaje :) > nie mam BaNaNa

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bana dostaniesz, prędzej czy później. Możesz się podłączyć do live'a i aktualizować (licz się z tym, że dostaniesz i tak bana. Jak nie dziś to za miesiąc).

6. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Ja miałem ten sam problem ale to już było jakiś czas temu .Wgrałem wtedy nowego dasha i znów był awatar

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Możesz się podłączyć na chwile ja się tak podłączyłem też do ściągnięcia kilku rzeczy i odłączyłem kable bo nie gram na live wole MP na kompie bo za neta już płace a najlepiej zrób tak ściągnij tego dasha 4shared - Xbox 360 - shared folder - free file sharing and storage jest to link ze zbioru użytkownika Daniel1979 ( hasło: Daniel1979) i ten program http://xboxforum.pl/ogolne-f71/[tutorial]-wgrywanie-gier-demo-na-pendriva-50472.html tam jest link do programu przeczytaj go i przez ten sposób będziesz mógł wrzucać tematy dema i inne np patche do gier i co jeszcze znajdziesz za pomocą pena to jest taka alternatywa do wyglądu jak nie masz możliwości podpięcia się do neta

8. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki za odpowiedzi w zasadzie przeżyłbym bez awatara ale to chyba mój jedyny problem dotychczas więc chciałem się tylko upewnić :)

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zamykam. Nie zapomnij podziękować pomocnym.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum