Doładowanie 25 zł. ??? Działamy ???

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
Witam.

Przed chwilą się spotkałem z taką stronką na której to niby można dostać doładowanie 25zł. na komy. Aby tego dokonać musi kliknąć w nasz link 50 osób. Tak sobie pomyślałem że najlepszym rozwiązaniem tej sprawy może być forum, a że często zaglądam właśnie tutaj, tak więc i je wybrałem (mam nadzieje że nie łamię regulaminu tym postem, w przeciwnym wypadku przepraszam). Chodzi o to aby każdy każdemu pomagał (odwiedzał link każdego z użytkowników), a w błyskawicznym tempie (oczywiście za pomocą nas wszystkich) byśmy zgarniali kasę na swoje konta. Stronie która oferuje właśnie taką możliwość chodzi zapewne przede wszystkim o reklamę tak więc myślę że taką masową wymianą linków nie naruszylibyśmy ich praw. Oto strona : 25pln.pl - darmowe doładowanie do telefonu, wygraj doładowanie a oto mój link 25pln.pl - darmowe doładowanie do telefonu, wygraj doładowanie

Każdy dostaje swój własny link.

PS. Nie wątpię że może ktoś już próbował takiej możliwości, tak więc w razie takiego przypadku proszę pisać.

Pozdrawiam.
 

bgszef

Banned
Nie watpie, ze zaraz dostaniesz bana :D
 

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
Jeżeli już miało by do tego dojść, chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu.

Ps. Z tego co widzę oferujesz przerabianie konsol, co chyba jest nielegalne prawda ?
 

o4ka

Banned
Nie sluchaj tego bgszef bo to zakompleksiony gówniarz ktory mysli ze pozjadal wszystkie rozumy a jezeli chcesz mu dowalic to podam Ci jego namiary na PW bedziesz mogl isc na Policje :D
 

bgszef

Banned
Jeżeli już miało by do tego dojść, chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu.

Ps. Z tego co widzę oferujesz przerabianie konsol, co chyba jest nielegalne prawda ?
Jesli bys przeczytal regulamin to bys wiedzial, ze za reflinki jest warn lub ban :) A to czym sie zajmuje czy jest legalne czy nie, nie powinienies sie interesowac. Moje uslugi nie sa skierowane dla lamusow :)

A Ty kolego o4ka , nie wiem po czym wnioskujesz, ze jestem gowniarzem i do tego zakompleksionym? A jak juz chcesz dawac gdzies moje namiary to daj je tutaj. Niech wszyscy maja, a co ;) A jak juz bedziesz na tej policji to wysmaruj sobie tylek jakims nawilzaczem, bo za dawanie na psy od razu *** w ****.
 

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
Na psach nie strzelam z ucha, a lamusem to jesteś Ty wypowiadając się w temacie który Cię nie interesuje, nie odzywaj się w tematach założonych przeze mnie a będzie ok.
 

o4ka

Banned
Nie badz taki hej do przodu bo bedziesz plakal jak ci zarekwiruja sprzet i dostaniesz zawiasy a wnioskuje z twoich 844 malostkowych postow a jakbys chcial wiedziec publikowanie danych osobowych jest niezgodne z prawem tak samo jak przerabianie konsol i handel piratami czyli to czym ty sie zajmujesz

EDIT : a lamusem jest ten ktory przerabia konsole
 

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
Nie założyłem tego posta po te aby służył za miejsce do kłótni, nie wiedziałem też że nie można tego typu rzeczy publikować. Proszę o usunięcie tematu i z góry przepraszam.
 

bgszef

Banned
Na psach nie strzelam z ucha, a lamusem to jesteś Ty wypowiadając się w temacie który Cię nie interesuje, nie odzywaj się w tematach założonych przeze mnie a będzie ok.
Akurat wypowiedzialem sie tu dla Twojego dobra, nie raportujac, zebys zdazyl to usunac i nie dostal bana. Ale widze, ze czlowiek chce dobrze to go jeszcze gowniarstwo od lamusow wyzwie... A tak BTW Lamusem jest ten kto wierzy w takie cos....... (kasa, doladowanie, wakacje na Kamczatce za klikanie w linki OMG)



Nie badz taki hej do przodu bo bedziesz plakal jak ci zarekwiruja sprzet i dostaniesz zawiasy a wnioskuje z twoich 844 malostkowych postow a jakbys chcial wiedziec publikowanie danych osobowych jest niezgodne z prawem tak samo jak przerabianie konsol i handel piratami czyli to czym ty sie zajmujesz

EDIT : a lamusem jest ten ktory przerabia konsole

Nie bede plakal, bo chlopaki nie placza :) A jak zapukaja mi psy do drzwi to wlasnie dzieki takim jak Ty. Zazdrosnym, zawistnym bananowym dzieciakom, ktorym starzy ulozyli zycie.

I na serio spoko mozesz dac moje dane na forum publicznym, jak Cie nie bede straszyl policja jak Ty mnie :D
 

o4ka

Banned
Bgszef to ze stary kupil ci konsole i sprzet do przerobki to nie znaczy ze wszyscy maja tak ustawione zycie
 

bgszef

Banned
Bgszef to ze stary kupil ci konsole i sprzet do przerobki to nie znaczy ze wszyscy maja tak ustawione zycie
Wlasnie pokazales swoj poziom. Pierwsze miejsce w gimbusie. EOT
 

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
"Moje uslugi nie sa skierowane dla lamusow"
Sam sobie zaprzeczasz chłopaku ... A także wypisujesz rzeczy o których nie masz pojęcia typu :
"Zazdrosnym, zawistnym bananowym dzieciakom, ktorym starzy ulozyli zycie. " Skąd możesz wiedzieć że moje życie zostało tak ułożone ? Gówniarzem także nie jestem, mam swoje lata.
I nie bądź taki wszystko wiedzący bo do ostrzeżeń i zamykania tematów są administratorzy, tak więc jak napisałem kilka postów wstecz, nie wypowiadaj się w tematach założonych przeze mnie a będzie ok.

Proszę o usunięcie tematu, z góry dziękuję.
 

Do góry Bottom