1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Doładowanie telefonu przez iPKO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sevcio, Grudzień 27, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Mam pewien problem z doładowaniem swojego telefonu poprzez iPKO. Może ktoś z was to robi, ja chciałem spróbować pierwszy raz. A więc na koncie mam odpowiednią sumę na doładowanie telefonu, wpisuję swój numer, wybieram ORANGE, nie chcę faktury i przechodzę na kolejną stronę. Na dole tej strony mam wpisać kod jednorazowy, który jest wyświetlany obok. Są to dwie cyfry, typu: 01, 02, 05,09, itd. Jednakże non stop dostaję informację o tym, że: "Niepoprawny format kodu jednorazowego. Podaj kod ponownie.". Co jest nie tak? :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. klekotpl

klekotpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    torun
    to sa numery kolejne na twojej zdrapce ktora otrzymales-na stronie podaje tobie ze masz podac numer np 02 ze zdrapki

4. DawidBoos

DawidBoos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    Widocznie źle przepisujesz kod z karty jednorazowej musisz najpierw aktywowac karte a potem bodajże 1 dopiero potwierdzić zakup doładowania :) Jeżeli nie wyjdzie pisz na gg 3232380 pomogę

Wczytywanie...

Poleć forum