1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Doładowanie XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bombel22, Kwiecień 28, 2010.

1. bombel22

bombel22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem.Chce doładować konto XBL kuponem na 1 miesiąc gold i po wpisaniu kodu wyskakuje informacja że jest to kod na 1 month gold,wszystko ok i dalsza procedura podanie hasła pozniej dane kontaktowe i nastepnie kiedy klikam dalej wyskakuje taki oto komunikat:

"Nie można pobrać informacji z rynku usług Xbox Live.Spróbuj pózniej.
    Kod stanu:80169c45

Ktoś może mi wytlumaczyc co robie żle? Przed doładowaniem zmieniłem ustawienia regionalne w konsoli na Stany Zjednoczone tak jak kiedy zakładałem konto na USA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    poczekaj z 10 minut mialem podobny problem jak sciagalem GOF z game mrketplace zresetowałem ruter i xpudlo zadzialo

4. bombel22

bombel22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko że w moim przypadku restart routera wiąże pozniej z ponowną konfiguracja wszystkich ustawien i zabezpieczeń.Do bani z czymś takim

5. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    to nie wina rutera a byc morze cos na lączu zanikajacy sygnal ja mam x podpietego przez kabel ale ten kabel ma 22 metry i wisi za oknem i biegnie przez dwa balkony do pokoju mialem to wczoraj i zniklo samo po restarcie konsoli i rutera

Wczytywanie...

Poleć forum