1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Domowy wiatrak obok konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PUMBA-20, Sierpień 29, 2008.

1. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zlapalem RODa oddalem konsole do naprawy i tak mysle jak by tu zrobic zeby konsola sie nie grzalatak bardzo. Myslalem czy postawienie wiatraka domowego kolo konsoli i traktowanie jej zimnym powietrzem cos polepszy ale z drugiej strony pewnie popsuje to cyrkulacje powietrza, co o tym myslicie?
    Pozdo ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Domowy wiatrak obok konsoli.

ja miałem zwiechy w assasins creed, na 99% były spowodowane tym ze gra ma błędy, ale mimo to włączyłem wiatrak tyle ze z dala od konsoli i powietrze leci na jej przó wiec cyrkulacji nie zakłuca. i tak grając przez 14 godzin w assasina nie ma wiechy a wczesniej były po godzinie, wie nie wiem czy to pomaga ale nie przeszkadza chyba:p Wiatrak raczej chłodzi otoczenie zeby nie było konsoli zbyt gorąco...

4. BuLi!

BuLi! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

mój kolega używa wiatraka domowego do chłodzenia swojego laptopa :D jemu to pomaga... ale ja osobiście nie będę próbował takich rzeczy w iX może to zaburzyć cyrkulacje zresztą co Ty tym schłodzisz obudowę? śmieszne to jest trochę...

5. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zasadniczo wentylator przewieje ciepłe powietrze z okolic konsoli więc coś to pomoże, aczkolwiek nie spodziewał bym się cudów :) takie rozwiązanie było by git, gdybyś zdją obudowę z X0

Wczytywanie...

Poleć forum