1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Domyślne miejsce zapisy stanów gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emilok, Luty 29, 2016.

1. emilok

emilok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam pewien problem i zarazem pytanie. Mam Xboxa 360 S taki model, używam FSD który tak wygląda. Czy istnieje możliwość zmiany ustawień, tak żeby każda gra domyślnie szukała zapisanych gier i tworzyła zapis gry/profil na dysku twardym wewnętrznym?
    Chodzi mi dokładnie o ten komunikat który wyskakuje każdorazowo przy uruchomieniu jakiekolwiek gry, komunikat wygląda +- jak ten link, tylko dotyczy miejsca najpierw gdzie ma szukać jakiegokolwiek zapisu, a później gdzie zapisywać postępy. Mam nadzieję że wiecie o co chodzi.
    W mojej konsoli jest pamięć wew. 4gb, dołożony dysk 2,5cala 320 gb, oraz dysk na usb 500gb. Chciałbym zrobić tak, aby to na dysku wewnętrznym 320gb wszystko się zapisywało defaultowo, bez pop-upów. Da się tak?

Ostatnia edycja: Luty 29, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum