Doom będzie wymagającą przeprawą. Zobaczcie pierwszą rozgrywkę na trudnym poziomie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Dynamiczna zabawa w Doom (2016) wygląda dobrze, ale twórcy postanowili zdecydowanie podkręcić zabawę. Rozgrywka na „hardzie” zapowiada się na wymagającą przeprawę dla najwierniejszych sympatyków serii.

Patrząc na poniższy materiał jestem pewien jednego – nie wszyscy gracze będą mogli pozwolić sobie na rozgrywkę w Doom (2016) na trudnym poziomie. Nie ze względu na wymagających przeciwników, czy też hordy oponentów, ale z powodu dynamiki pojedynków.

Bohater biega i skacze po platformach z zastraszającą prędkością. Wygląda to nawet dość dziwnie, ale warto odnotować, że pozycja nie ma problemów z płynnością animacji. W sumie już wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie dotyczące stałych 60 klatek na sekundę.

Wydarzenia na ekranie są naprawdę krwawe. Ja właśnie na takiego Dooma czekałem – latające po ekranie flaki i wybuchające głowy przeciwników prezentują się naprawdę dobrze. Oczywiście i tak punktem kulminacyjnym jest korzystanie z piły… Zapowiada się sporo przyjemnego cięcia! ;)

Poniżej podrzucam również zapis rozgrywki z kampanii – autorzy wczoraj prezentowali kilka fragmentów z opowieści.



 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
No, no Single Player coraz bardziej mnie przekonuje i coraz bardziej mi się podoba ta odsłona Doom'a.
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Długo czekałem na właśnie taką odsłonę Doom'a. Powrót do "starych czasów" to był strzał w dziesiątkę! Byle do premiery! :play:
 

Do góry Bottom