1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Doom Open Beta 15-18.04 wrażenia

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Kwiecień 15, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Jest to luźny temat o Becie Dooma :). Śmiało można pisać Wasze refleksje, wrażenia, pozytywne jak i negatywne uwagi.

Z mojej perspektywy nie mam jeszcze pełnego zdania bo grałem dziś tylko 2-3 mecze z czego odchodziłem od konsoli na pewien czas, bo miałem inne rzeczy do roboty.. ale na chwilę obecną przechyliłbym szalę na to, iż jestem niezadowolony - jak chodzi o tryb wieloosobowy. W becie niestety jest tylko ten tryb dostępny.

Dlaczego?

Jakoś to jest Doom bez Dooma.. Klimat jakiś jest ale nie jest taki mroczny do jakiego przywykłem. Gra znacznie bardziej przypomina mi jakiegoś klona Halo bądź nieśmiertelnego Quake 3 Arena. Dooma w tym nie widzę.
    Niestety zdanie opieram na Multi. Może tryb fabularny (solo) bardziej przypomina Dooma - tego niestety nie sprawdzę bo nie ma jak.
    W Doomie jeszcze chyba nigdy nie było tryby MP? Bo coś nie kojarzę.. W każdym razie Doom to dla mnie był zawsze dobry tryb fabularny i zobaczymy jak pod tym względem będzie zbierał recenzje (w dalszej swej egzystencji).
    Na chwilę obecną zdecydowanie nie odczuwam, iż musiałbym/chciałbym to mieć.

Gra działa bardzo płynnie, co tutaj jest +. Nie wiem w jakiej rozdziałce ale zbytnio mnie to nie interesuje :)

Ostatnia edycja: Kwiecień 15, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak wyżej pierwsze wrażenie to takie ze to słaba kopia halo po za tym jakoś nie wciągnęło mnie to, mogli dać urywek kampanii bo po becie nie kupił bym tej gry raczej , musze mocno się zastanowić

4. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Cóż, nigdy nie byłem wielkim fanem multiplayerowych FPS'ów, nie ograłem żadnej części Halo ale widziałem kilka gameplay'ów i nie da się ukryć podobieństwa. Mimo wszystko gra mi się całkiem znośnie, ot taki odmóżdżacz po pracy. Trochę przypomina mi kultowego Quake III: Arena więc pewnie dużą rolę gra nostalgia. Gra chodzi bardzo płynnie czuć te 60 klatek, z żadnymi problemami technicznymi do tej pory się nie zetknąłem. Duży plus za pełną polską wersję językową! Prawdopodobnie poczekam, aż gra stanieje do okolic 100 zł i wtedy kupię bo więcej nie wartuje :)

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Moim zdaniem wyglada to slabo jak quake zobaczymy jak bedzie z sp

6. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak dla mnie też za dużo kolorów wesołych - Doom kojarzy mi się z ciemnymi, mrocznymi wnętrzami, a nie lunaparkiem.

7. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ogólnie cała beta wypada słabo, to takie HALO w PIEKLE. Mało tego poziom graficzny wiadomo w MP jest brzydszy, ale kurde tutaj to wygląda szkaradnie. Bronie jakieś rozmazane, postaci niewyraźne z daleka, co ruszysz szybko to widać mocne rozmycie, ogólnie wszystko jest takie bez wyrazu.
    Mam nadzieje że do finalnego kodu MP będzie wyglądało ładniej, no i jak tam singiel wypadnie tego też nie wiemy. Ale z mrokiem możemy się pożegnać, oni chyba bardziej chcieli coś zrobić w stylu 1 i 2 pokazać jak DOOM ma wyglądać na 2016 rok. Bo każdy wie że DOOM 3 i Horror+ mrok to był pomysł developera, który się spodobał. A teraz widać poszli bardziej w stronę klasyki DOOMa 1 i 2 w nowym wydaniu. Można rzec że DOOM 1993 = DOOM 2016.
    Nawet powrót Multiplayera daję znak że tylko trójka była tą singlową odskocznią, a wersja z 2016 chce wrócić do tego co w starych DOOMach.

Ostatnia edycja: Kwiecień 17, 2016
  8. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Beta przedłużona do jutra - około 5 rano.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum