1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

doradźcie prosze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Głębiu, Listopad 14, 2010.

1. Głębiu

Głębiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam zamiar kupić xbox'a co myślicie o takim zestawie?
    XBOX 360 250GB 2 PADY + HDMI+ 4GRY FV Wys 24h! (1306261504) - Aukcje internetowe Allegro

LCD TV 23' LG M237WDP-PC FullHD/ MPEG-4 GW/FV/W-wa (1315186274) - Aukcje internetowe Allegro

ten tv będzie dobry do xbox'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poszukaj zestawu bez gier będzie taniej(a kupisz sobie gierki jakie ci się podobają),może zobacz na allegro bo tak za 900zł idzie złapać okazje Samsunga 32 cale,używanego ale w idealnym stanie.

4. skonio

skonio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aleksandrów Ł.
    Takie zestaw 2w1 raczej nigdy do mnie nie przemawiał,lepiej kupic jakis 32',chyba,ze chcesz to wykorzystac jako monitor to moza ewentualnie sie skusić:)

5. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Przyznaje rację kolegom 23 cale to zdecydowanie za mało - zainwestuj w minimum 32'

6. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Ja przed kupnem X'a wolałem odłożyć troche siana na konkret Tv i kupiłem 40 cale. Ale najmniej 32. I kup zestaw bez gier mniej zabulisz a gierki kupisz jakie chcesz.

Wczytywanie...

Poleć forum