1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Doradzie przy kupnie Xboxa + kilka pyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sokooldeer, Czerwiec 25, 2010.

1. sokooldeer

sokooldeer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcialem zakupic sobie xboxa (nie360), i mam pytanko jakiego najlepiej wybrac? chodzi mi czy lepiej wybrac jakis konkretny model z tej serii czy wszytkie sa takie same ?

Drugie pytanko
    napewno bede chcial przerobic, albo kupic juz przerobinego, tylko troche jeszcze malo jestem oblatany w tym temacie, jaki chipmode czy tam soft mode jest najlepszy jakie sa roznice? jaka jest roznica pomiedzy chipmode, a softmode ? jak to i z czym sie je ? ktos wytlumazcy ? (jakis slowniczek mile widziany) .

ewentualnie moze jak sie znacie to podrzucili byscie link ogloszenia sprzedazy ? ktora warto kupic? (moze byc na mail) deer@neostrada.pl -aby adminowi nie wlazic na glowe :p

Dzieki za pomocne odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Na początek to zacznij korzystać z opcji "szukaj". Na forum jest wszystko dobrze i jasno opisane. Mało tego już było tyle tematów na ten temat że cały dział świeżaków jest tym zapchany.

Poszukaj sobie sam. Wszystko pisze. Zacznij od działu artykuły.

Wybacz ale jak ktoś już xxxx raz się pyta o to samo to się człowiek irytuje.

Konsole kup najlepiej jasper.

Co do przerobienia to daj komuś kto się zna bo sam możesz narobić więcej szkód.

Nie ma żadnych chipmodów. Przeróbka to flash napędu lub jak spełniasz warunki to JTAG + XBR możliwość grania z HDD przez usb.

4. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Wybierz jaspera arcade'a, wychodzi najtaniej, potem będziesz mógł zawsze dokupić dysk,albo poczekaj na nowego x'a wtedy wszystko stanieje i zapłacisz miej.
    Przerabia się napęd, zmienia się firmware, wtedy działają kopie.

Komran, takie wbijanie postów na chama to chyba już spamowanie?

5. sokooldeer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK rozumiem... ale mi chodzi o xboxa "pierwszego", a koledzy chyba polecaja mi 360?

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    komran i rafalbolk nie czytacie uważnie

7. NorbiROX

NorbiROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
  8. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Fakt nie doczytaliśmy dokładnie. To zmień tytuł tematu na xbox1 wtedy będzie jasne dla wszystkich.

9. Ken Marinaris

Ken Marinaris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jasne powinno byc dla wszystkich, temat nazwany odpowiednio.Chlopak pisze o xboksie i tak zatytulowal swoj temat.
    Kup wersje 1.4 labo 1.5(rzadkosc).Jak rozpoznac - tu masz link Xbox-Scene.com - Xbox 360 Xbox360 Modchips Xecuter3 Xenium SmartXX X-Chip X-B.I.T Xecuter2.6 Xodus - Gamesave Dashboard exploit - EvolutionX Avalaunch MXM Dashboard UnleashX - X2 & EvoX bios - Copy Xbox Hacks & Cracks tutorials faq - Cheapmod.
    W gruncie rzeczy wszystkie wersje oferuja podobne mozliwosci.Ja mam crystala i nie narzekam.
    Softmode jest prosty do wykonania, chipa trzeba by lutowac.
    Jak sie nie znasz kup przerobionego - 190/200 zeta max.

10. matis95

matis95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też miałem cristal i chodził, że aż było miło. Było, bo już go sprzedałem. Są wersje z dyskiem 8GB i 10GB, ale te z 10GB mają blokadę, że pokazuje 8GB, dopiero po przeróbce masz całe 10GB. Przeróbka softmodem to wgranie na dysk innego oprogramowania (nie polecam - łatwo ją zepsuć naciskając jedną pozycję w dashu). Przeróbka Chip czyli wlutowanie chipa co umożliwia instalację innego dascha bez obaw(polecam XBMC). Po przeróbce do oglądanie filmów nie jest wymagany pilot (z XBMC).
    W Xbox`ie można grać za darmo przez internet przez Xlink kai (czy jakoś tak)

11. sokooldeer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O juz lepiej dzieki :) , poszukam chyba czegos na tym XBMC. A jeszcze jest cos takiego jak mediacenter - to jest tez odmiana jakiegos chipa ? a ALLADIN XT+2 ? warto tego alladina

12. Ken Marinaris

Ken Marinaris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XBMC-xbox media center.Dashboard konsoli, chyba najfajniejszy.Jak masz chipa, to jedziesz bez trzymanki.Smiem twierdzic,ze xbox z XBMC bije mozliwosciami medialnymi X360.

Wczytywanie...

Poleć forum