1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dość dziwny i irytujący problem ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Deege, Październik 4, 2012.

1. Mateusz Deege

Mateusz Deege Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam, mam xbox 360 Arcade (2009-01-10 Jasper) konsola chodziła ładnie do czasu, trzy czerwone diody, konsoli nie oddawałem do serwisu bo do była moja druga więc nie miałem siły już na wysyłanie, czekanie, wydawanie pieniędzy więc schowałem do szafy. Po jakimś czasie nie wiem 3/4 miesiące wyciągam konsole z ciekawości podłączyłem i okazuje się że działa, to nic po kilku godzinach konsola znów nie działa, czyli tak jak wcześniej poszła do szafy wyciągam ją po kilku dniach i działa tym razem działała ok 14 dni nie pamiętam, zawiozłem ją do serwisu po kilku dniach dzwonie do gościa i mówi że nie potrafił tego zrobić wysłał do innego serwisu on stwierdził że też nie potrafi, konsola przyszła mi do domu po czym ją włączam i działa. Proszę o jakąkolwiek pomoc czy ktoś już miał taki problem, ktoś wie jak to naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Mateusz Deege

Mateusz Deege Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Dzwoniłem do faceta i powiedział że to był tylko RROD

... ale tak do końca konsola jak ma RROD'a nie działa, a w moim przypadku raz działa raz nie.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Info RRoD konsola odchodzi do krainy wiecznych X. RRoD wróci i w końcu konsola padnie całkiem.

Wczytywanie...

Poleć forum