1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dość nietypowe pytanie(Need For Speed Hot Pursuit)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez YesOrNo, Sierpień 23, 2011.

1. YesOrNo

YesOrNo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gold Cobra(2010)
    Witam,mam pytanie odnośnie konkretnej gry.Postanowiłem ściągnąć synowi grę Need For Speed Hot Pursuit.Sciągnąłem ją,ale przeczytałem że ma zabespieczenie AP 2.5.Nie wiedząc o tym wrzuciłem ją do konsoli.Mam przeróbke Ixtreme 1.4,a gry przerabiam programem 3rd wave patch,tak przerobioną grę uruchomiłem na konsoli,lecz oczywiście gra nie działa(Z oczywistych względów).I tu moje pytanie.Gdybym kupił orginał,to czy gra zadziałała by normalnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    tak oryginał zawsze zadziała normalnie nie ważne jaki ixtreme

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    a nie lepiej sobie flashowac na 1.91 i oflagowales sobie konsole podlacz ja do live i ban

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bana nie dostanie bo nie są rozdawane, to tylko flaga(może kiedyś użyją )

6. YesOrNo

YesOrNo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gold Cobra(2010)
    Problem w tym że gra nie chce się uruchomić(Przypominam,że to orginał),pokazuje się napis,,Nie można odczytać płyty'',i gra się nie włącza.Choć sprawdziłem grę Assassins Creed Brotherhood kopia(mam Ixtreme 1.4,i jak wiadomo gra nie zadziała na konsoli syna,i rzeczywiście gra nie działa),jakieś sugestie???

Edit 1:Mam teraz wgrany LT+ Ixtreme 1.9(Oczywiście przez profesjonalistę),i Need For Speed Hot Pursuit nadal nie chce działać,mimo że to orginał,sam już nie wiem o co chodzi,może ktoś z flaszujących mógłby się wypowiedzieć

Edit 2:Mam dodatkowe pytanie,ściągnąłem 2 gry dla syna,Assassins Creed Brotherhood oraz Need For Speed Hot Pursuit.Jak wiadomo obie gry posiadają zabespieczenie AntyPiracy Media 25(A.P. 25)konsole przerobiłem ponownie(wcześniej było to Ixtreme 1.4) przeróbką LT+ Ixtreme 1.9.I tu moje pytania:
    1)Czy wystarczy że przepuszczę obie gry przez Abgx360,potem nagram i gry będą działać?

2)Czy dalej mam paczować gry 3rd wave patch?

3)Czym się różni LT+ Ixtreme 1.9 od LT+ Ixtreme 1.91

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum