1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DosFlash Benq i Samsung

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GoliatPL, Grudzień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. GoliatPL

GoliatPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam pytanie ponieważ mam 2 konsole jedna z napędem benq a druga z napędem samsunga hs28 i w oba napędy maja ix 1.4 ja chciałbym im wgrać ten najnowszy ixtreme co wyszedł i chciałbym to zrobić dosflasherem, no ale tu pojawia sie problem gdyż nie wiem jak to zrobić, czy ktokolwiek ma jakies polskie tutoriale flashowania tych napędów dosflasherem?albo chociaż opisał by mi jak wykonać flash za pomocą dosflashera.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum