1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dosflash Samsung

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuab91, Styczeń 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kuab91

kuab91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam mam pytanie dotyczące flasha samsunga pod dosflashem. Posiadam Dosflash1.7, Czy jest jakaś różnica w przerabianiu Samsunga ms25 i ms28 pod dosflash-em. Nie jestem pewny czy w taki sposób przerabia się ten napęd więc napisze tu jak bym to robił (Mam klienta który ma ten napęd i chce mieć pewność że przerobie mu go bez problemów).

1. Odpalam kompa z botowalnego pena
    2. Odpalam Konsole
    3. Wpisuje dosflash, wybieram opcje y (przy zapytaniu o wysłanie zapytania do napędu)
    4. Wyłączam konsole
    5. Włączam konsole i powinien napęd przejść do trybu vendor mod
    6. Wybieram port pod którym jest napę i Wybieram opcje R
    7. Zapisuje fw (gdzie on sie zapisuje bo musze jeszcze klucz wyciagnac z tego samsunga)
    8. Miksuje fw LT (do samsunga wystarczy zwykłe LT bo nie potrafi odczytać zabezpieczeń AP2.5, tak?)
    9. Powtórka do 6pkt tyle ze tym razem wybieram W i wgrywam fw

Proszę mi powiedzieć czy wszytko jest ok ? I jak ktoś ma to jakiegoś tutka podesłać w którym jest pokazane flashowanie Samsunga - najlepiej pod dosflashem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jest ok

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Świetnie, nie ma to jak fachowy serwis, który pyta na forum jak przerobić konsolę.....

5. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    nie każdy musi wiedzieć wszystko , a nie chce klientowi popsuć napędu , pamiętaj UP kto pyta nie błądzi :)

6. lordfryta

lordfryta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary
    Róznica jest taka, ze ms 25 nie trzeba odblokowywac (np dummy unlock) w jungleflasher.
    Natomiast nie mam pojecia jak wyglada to w dosflash ale na pewno podobnie bo napędowi to zwisa czy sie pracuje na nim pod dosem czy windowsem.

Kurde bela! ale kotleta odgrzałem ;P

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum